• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Zemědělské vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toje přesně ono! Náhoda a štěstí, jako v životě.

Tak jako život.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Netvrdím, že hraji správně, vždycky mi dlouho trvalo, než jsem přišel na ten správný styl hry - to ovšem nic nemění na tom, že kdybych hrál úplně stejně, akorát byl na trochu jiném fleku, tak i moje současná vesnička by vypadala jinak - přibližně tak, jak vypadají vesnice těch pěti zvýhodněných hráčů a dalších pár, kteří jsou na tom pořád ještě značně lépe.

Ale myslím, že tohle nemá cenu - vyjádřil jsi svůj názor, já ten svůj a tvůj beru v potaz. Jsou to dva rozdílné pohledy na věc, takový názor jsem i čekal. Neshodneme se, tak toho nechme.
 

DeletedUser5002

Guest
Vůbec nechápu proč to tu pořád dokola točíte. Prostě kdo má vesnice na začátku blíže tak je ve výhodě o tom žádná. Kdyby jste postupovali úplně stejně tak kdo je má blíže vyroste rychleji.Není to nijak hrozně zničující,ale pravě grepolis je o detailech a maličkostech stejně jako třeba beranidlo.Přidá vám to jen deset procent,ale i to je dost. A začátek je nejdůležitější co se týče rozjezdu.Když budu mít rychleji suroviny, tak rychleji vystavím doly a koupím šermíře a celkově budu mít náskok minimálně tisíc bodů což mi může dát potřebnou výhodu pro zabrání nepřátelského města:grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru