• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

z profilu

DeletedUser6172

Guest
http://forum.cz.grepolis.com/picture.php?albumid=100&pictureid=424
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
myslím si, že jsi si nedal moc námahy zjistit, kdo je autor... a při tom je to tak snadné....jsme v podstatě uzavřená komunita, ale odsoudit je přece tak pohodlné....ahoj :)
picture.php
picture.php
picture.php




Hledáš knihu, kde nalezneš téměř veškeré znalosti ze hry? Či jsi bojem ošlehaný vojevůdce, jenž dokáže do této knihy plné taktiky, strategie a moudrosti přispět zkušenostmi? Co?!...Cože?...Že neumíš číst?! No, já vlastně taky ne.....hm, tak nic, kdyby něco...tak je tady...
picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
myslím si, že jsi si nedal moc námahy zjistit, kdo je autor... a při tom je to tak snadné....jsme v podstatě uzavřená komunita, ale odsoudit je přece tak pohodlné....ahoj :)

Mám za to, že Riz spíš narážel na obrázky z jiných her alá Worms, Assassins Creed atd. U toho by jste nikde neobstáli s tím ,že jde o vaši vlastní tvorbu
 

DeletedUser6172

Guest
Aha...to mi nedocvaklo...jdu se tedy podívat, hledat informace, jak to tedy v tomto případě s autorskými právy je...no a moderátory prosím o odstranění závadného materiálu.
A tobě díky za názor.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za opožděnou reakci, ale k Pc jsem se dostal na delší dobu až teď.
Ano, zřejmě jsem to špatně uvedl, příště budu také já pozornější a důslednější :).
Měl jsem pochopitelně na mysli obrázky z ostatních her :) vy by jste téměř žádný problém neměli, ale my, jakožto správci této stránky neseme povinnost za materiál na ní, pokud rozumíš :).
Jinak obrázky pěkné, máš tam ode mne plusovou reputaci ;-). Budeme rádi za další :)
 

DeletedUser6172

Guest
...hlavně se neomlouvej...teď je mi to jasné...akorát mám pocit, že je tady "přeavatarováno" podobně "vonícími" produkty... ale nechci a nebudu dělat zlou krev...spíš se tě zeptám, jestli máš zájem o případné zaslání informací ohledně problematiky autorského zákona...už jsem toho přečetl dost a můžu říct, že je to docela chaos and jungle...asi jen zmenšenina toho všeho kolem nás...takže zatím asi tak, omlouvám se za nevyžádanou poštu
 

DeletedUser6172

Guest
onkel samm - ali baba a 40 loupežníku - epsilon
picture.php

slušňák - unie - epsilon
picture.php
 

DeletedUser6172

Guest
pro raduzku a ivajs8 - unie - epsilon ...jo a logo rytířů templu - epsilon
picture.php
picture.php
picture.php


ehmm...reakce žádné...nikde nic...hmm, Jan Werich říkával...to je blbý, to se bude líbit...a ono prdlajs...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
aha...tak to nemám slov, díky...já to raději ještě někde ověřím....a ten citát...buď voltaire nebo volta...akorát nevím...dolní nebo horní? ...:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
poštovní známka, speciální edice 40 kusů vydaná ke 40. výročí založení aliance Ali baba a 40 loupežníků v nominální hodnotě 40 zlatých....aliance loupí v departmentu epsilon, je to militantní frakce bývalého velkého společenství
picture.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6172

Guest
picture.php
picture.php

picture.php
picture.php

tak mi psal onkel samm, že prý má na thetě nějakou ally, prej fénix...a jestli bych nezkusil nějakej obr do profilu...no tak jsem zkusil....akorát, nevím, který mu mám poslat, poradí někdo?...díky )...nebo něco jiného?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
3. nebo 4. (bráno po řádcích) bych dal, na obou se mi líbí jiné detaily :)
 

DeletedUser5504

Guest
Páni. To je výborné. Co používáš za výtvarný program? Tyto vizitky nebo-li ilustrace. Mě osobně se to líbí. Vypadá to buď na Photoshop nebo na Gimp.
No nic je to hezké. Tohle si zaslouží pochvalu:)
 

DeletedUser6172

Guest
přiznám se, že gimp neznám...umí taky vrstvy?...se můžu podívat...ale díky (-:
 

DeletedUser

Guest
zajímavé.. na Grep docela futuristicky vypadající:)
ale je to pekne:( je fajn že mají někteří lidé takovéto hobby:) aspon máme my neumělci co okukovat:)
 
Nahoru