• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Vylepšení nočního bonusu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Během nočního bonusu by se nemohli vysílat ani žádné útoky.

Důvod: 1. bez toho noční bonus nemá moc smysl, protože když někdo pošle útok ve 2 v noci a útok dorazí v 7 ráno, tak stejně většina lidí, co v noci spí, nemají šanci reagovat a bránit se.

2. Myslím, že by měla vyhrávat lepší taktika než to, že využiji toho, že je noc a ostatní hráči o mém útoku nevědí

3. zdraví hráčů - ponocovat u hry kvůli tomu, jestli na mě někdo nebude útočit, nebo abych vyslala v čas podporu, nebo útok není zrovna nejzdravější. Teď se přes den nic moc neděje a útoky se vysílají hlavně v noci.

Rovnováha: Správné načasování ve hře zůstane, ale myslím si, že takhle to bude zajímavější.
 

DeletedUser

Guest
Radši si to rychle uprav podle tohoto: http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?t=2095 nebo ti to tu zamknou. A co se týče toho samotného návrhu, no nevím. Myslím, že původně chtěli spíš aby šlo útočit 24 hodin denně, ale mysleli i na důvody, co máš ty a dali tam aspoň noční bonus.
 

DeletedUser5567

Guest
S bodem tři naprosto souhlasím. Kolik já probděl nocí abych měl defku na šestou raní nachystanou... Na druhou stranu sem se jednu dobu naučil vstávat v šest ráno jen kvůli tomuhle. Jinak je to samozžejmě blbost. Když ti to tam pošlu před bonusem a pojede to dost dlouho tak dopadneš stejně... A příjde na to, já v noci posílám jen tak třetinu útoků :-D
 

DeletedUser

Guest
Tohle se zřejmě moc neujme, pač když tedy hráč A pošle útok na hráče B v ranních hodinách útok, který dojede po nočním bonusu nenazýváš taktikou :? To se mi trošku nezdá ;). Jako příklad bych zde uvedl trojského koně - To snad taky nebyla taktika:?. Pak by nápad nočního bonusu přišel vlastně úplně nazmar... A mohl by se každý večer vyhlašovat mír pak by tato hra byla o něco víc "jako přes kopírák" od těch ostatních. Za mě, jakožto hráče nesouhlasím. Myslím si, že obránci mají již tak neskutečné výhody.
 

DeletedUser

Guest
5

Pořádně si přečti můj příspěvek. Taktika to samozřejmě je. Ale myslím si, že bychom měli využívat chytřejší taktiky než jen zbabělé to, že protivník o mém útoku neví.

Jde mi hlavně o to, že o útoku víš. A pak už není zas tak těžké si v noci nařídit budíka a poslat podporu a jít zase spát.
Než když celou noc čekáš, jestli útok přijde nebo ne, případně kolik jich bude.
Třeba včera v noci jsme náhodou zjistili, že v 1 noci na nás začínají posílat útoky. Skoro do čtyř jsme plánovali a čekali na potřebné info. Pak jsem vstávala ještě v 5 a v 5:30, abych poslala včas podporu.
Kdybych třeba do 23hod věděla, že na mě jde útok/ případně nejde útok, tak můžu jít v klidu spát v rozumném čase.

Co se týče obrány: tak si nemyslím, že má zas takovou výhodu. Když to dobře poskládáš a třeba právě využiješ toho, že o útoku hráč neví a nemá čas reagovat, tak je dost jednoduché někoho dobýt.
 

DeletedUser

Guest
v noci máš 100%obranou výhodu takže jsi dost zvýhodněn nejsem pro!není jednoduché dobýt hráče ani v noci
 

DeletedUser

Guest
6

A co takhle nový svět, který by přes noc určitou dobu neběžel - pro lidi, co si nechtějí u této hry zničit zdraví a stát se v reálném životě naprostými asociály?
 

DeletedUser

Guest
7

Nemluvím o nočním dobývání. Mluvím o tom, že někdo vyšle útoky po půlnoci, které ale dorazí těsně po sedmé ráno. A jelikož v noci většina lidí spí, tak o tom, že se něco děje ani neví. Ráno se probudí a jsou bez města.
Kdežto když by se během nočního bonusu nemohli vysílat útoky, tak budeš aspoň vědět, že na tebe někdo útočí,protože by je musel vyslat mezi 7-23hod.
 

DeletedUser5567

Guest
ráno se probudí a mají pět minut na to aby si pořešili obranu ;-) když na tebe pošlu kolonku ve dvanáct odpoledne a pojede z vedlejšího města, tak se taky nenachystáš... (buď rád(a), že jsi na světě kde je noční bonus až do sedmi :-D )
spoustě lidem to v noci vyhovuje že mají v noci klid, jsou na noční směně atp... a ten moment překvapení je ráno k nezaplacení ;-)
 

DeletedUser

Guest
noční bonus se měnit nebude, cojá vím tak je to záležtost která se měnit nemá..
je fakt že někdy ztrácí smysl, hlavně když chci v deset ráno poslat útok který dorazí v pět ráno.. tím pádem je jeho smysl zcela o ničem protože na nachystání defky má obránce xy hodin.
a to co je navrhováno by asi více plnilo jeho účel.. to aby lidi mohli v klidu spát..
a tím pádem by noční bonus dával více smysl..
no nic přeji hezkou diskuzi:) já bych byl nejradši kdyby tady NB nebyl vůbec:)
 

DeletedUser

Guest
nocny bonus je dobri ako je ;) a kazdy svet ho ma inak co je este lepsie :) takze tvoj napad NIE
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru