• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Ukaž hradby

DeletedUser11713

Guest
zatím to umím jen takhle, nejde mi nahrát obrázek přímo sem.
http://prntscr.com/69qm99
Zobrazit přílohu uživatele 2076
k8yKu2c.png


dej odpovědet s citací a koukni se, jak to má být správně :)
 

DeletedUser10685

Guest
k8yKu2c.png

Díky, jsem na vkládání obrázků trochu levej :) Potvrzuji, že toto jsou opravdu moje hradby....
 

DeletedUser11704

Guest
Pekne axo, musis mit nervy naty meduzi :-D ja vsecko hned rotflakam

A soffinko 8 hodin aktivne, zbytek jen tak ze nato obcas kuknu.
 

DeletedUser

Guest
Ano, svet s nocnim klidem je pro decka, a s moralkou navic pro decka co neumej hrat, true story.

Nevim, mikulas?

V tom se právě pleteš.S nočním klidem a morálkou je výhodnější pro obránce.Pro útočníky těžší.
Bez morálky a nočního klidu je lehčí pro útočníky a devastující pro málo aktivní.
 

DeletedUser11704

Guest
No dyt to rikam, vic aktivni a lepsi hraci sou moralkou znevyhodneni a to same pri nocnim klidu, ja bych klidne farmil i ve 3 rano ale bohuzel. Tudiz kdo si necha chytit offku za bileho dne je jantar.
 

DeletedUser

Guest
S tím jantarem vcelku souhlas.I když se každému může stát že mu mobil vypoví službu v ten nejnevhodnější okamžik.Připojení,baterka atd.Farmit ve 3 ráno,no nevím,jsme lidé a také musíme spát.Toto není vrcholový sport.Je to jen hra pro zábavu proboha.
 

DeletedUser11704

Guest
S tím jantarem vcelku souhlas.I když se každému může stát že mu mobil vypoví službu v ten nejnevhodnější okamžik.Připojení,baterka atd.Farmit ve 3 ráno,no nevím,jsme lidé a také musíme spát.Toto není vrcholový sport.Je to jen hra pro zábavu proboha.

Jantar Last vyhrává tedy soutež, páč si nechal chytit celkem 281 ohnivek a a približne nejaké 2.2k offky, gratulujeme. xAlpha Male už není hrozba. gj.

unP8Tl2.jpg
 

DeletedUser

Guest
Mám ukázat hradby ?
To se taky má postavit ? Někde jsem asi přeskočil návod ;)
 

DeletedUser11704

Guest
Určite nekteré z Vás zajímá jaké máme hradby po včerejší akci.

3pZpkJ5.jpg
 

DeletedUser11704

Guest
LeHcZKH.jpg


a to se VYPLATÍ!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jasně že jo :p od toho tu ta sovička a větříček je přece lepší jak tu aplikovat sebechválu :p každý ušetřený vojáček je pro mě důležitý když do hry nevrážím tisíce jak někdo že .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11704

Guest
na to kolik ti je.. holt já nemakám nekde ve fabrice za 12k :-D mel ses lépe učit
 

DeletedUser11713

Guest
Petříčku toto téma určitě nebylo dělané pro samochválu :) To, že se tu každý stydí ukázat své hradby neni Alphova vina.

Jinak já od začátku světa koupil zlatky za 250Kč a pak za 500Kč a ještě pár stovek mám a jsem lehce horší než Alpha. Takže ano, dává do toho tisíce :)
 
Nahoru