• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

tržiště vylepšení přehledu nabídek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
koncept:
Tento nápad se týká vylepšení tržiště. Přesněji vylepšení přehledu cizích nabídek.

Důvod:
Představuji si to tak že když otevřete cizí nabídky byla by nad nabídkami nějaká tabulka ve které byste si vybrali co prodáte a co hledáte a čas jak dlouho bude zboží dováženo

Detaily:
žádné detaily v tom nevidím

Grafika:
Až budu vědet jak se sem dávaj obrázky tak sem nějaký dám:)

Rovnováha:
Bude stejná

Podvádění:
nevidím důvod v tomto podvádět

Závěr:
Je to zlepšení přehledu nebudete se muset dívat co kdo chce a co nabízí ale budete jednoduše už jen porovnávat ceny a čas
 

DeletedUser7382

Guest
Myslíš třídění nabídek podle surovin, které dostaneš a které za to dáš, a podle času a poměru ? Mám dojem, že tohle už v tržišti je... Snad se nepletu.

Tady máš návod na vkládání obrázků na fórum.
 

DeletedUser

Guest
není to tu.když rozklikneš cizí nabídky máš tam kapacitu kolik unesou surovin obchodníci a ty cizí nabídky
 

DeletedUser7382

Guest
Jo, přesně tohle je v záložce cizích nabídek, ale to není vše... Je tam někde nahoře i takové tlačítko, ve kterém si roztřídíš nabídky podle surek (poptávka, nabídka), poměru a doby dodání.
 

DeletedUser5567

Guest
napravo od nápisu termín dodání. Šedý papár s kolečkem
 

DeletedUser

Guest
já jsem slepej:D tak to by se mohlo aspon trochu víc zvýraznit
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru