• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
Je fakt, že starý tým může(ale nemusí) znamenat fakt, že ona země nemá již z čeho brát - Ale samozřejmě mohu se mýlit :) . Nooo a co říkáte na již skončený zápas?
2:0 pro Němce:? Mám pocit, že již nemám hlasivky, a to jsme ještě nehráli my ani naši bratři.
 

DeletedUser

Guest
Áno vyhrali ste vlani zlato, gratulujem :D ale nebudme slepý, všetci sme asi videli ten zápas a postoj rozhodcoch :/ a neskôr aj rusov keď si odmietli dať medaile :/
 

DeletedUser

Guest
Rizael :D Podobne, mám pocit, že večer prídem o hlas :D

Inak najlepší hráč Nemecka-Dennis Endras, dobrý chlapec, zaslúžil si to :)
A za to, že máme starších hráčov v tíme(podľa niekoho máme starý tím).. Hmm A to znamená, že už nevládzu alebo čo? Stačí sa pozrieť na ich účinkovanie v zahraničí, to sa mi teda nezdá, že by nevládali niektoríí.. :)

Samozrejme, je šanca, že slováci to dotiahnu aj do finále, taktiež to ale môžu byť česi.. Nie je predsa len trocha skoro hádať sa otom? Počkala by som na to, ako budú oba tímy hrať a ako sa bude ich účinkovanie na MS vyvíjať, potom sa chlapci pre mňa za mňa aj pobite :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám ale smůlu!
Přečetla jsem si o téhle soutěži teprve teď, poněvadž mi 2 dny nebylo dobře...
No nic...další soutěž,
které se nebudu moci zúčastnit, jen kvůli několika hodinám...co naplat...:(
 

DeletedUser

Guest
No ja rusom, ale keby ste počuli hlášky môjho deda, no konec :D
napr: Treba zobrať valašky a tak ich po chrbte s nimi vymlátiť :D stále púštal podobné mordy :D
 

DeletedUser

Guest
Rizael :D Podobne, mám pocit, že večer prídem o hlas :D

Inak najlepší hráč Nemecka-Dennis Endras, dobrý chlapec, zaslúžil si to :)
A za to, že máme starších hráčov v tíme(podľa niekoho máme starý tím).. Hmm A to znamená, že už nevládzu alebo čo? Stačí sa pozrieť na ich účinkovanie v zahraničí, to sa mi teda nezdá, že by nevládali niektoríí.. :)

Samozrejme, je šanca, že slováci to dotiahnu aj do finále, taktiež to ale môžu byť česi.. Nie je predsa len trocha skoro hádať sa otom? Počkala by som na to, ako budú oba tímy hrať a ako sa bude ich účinkovanie na MS vyvíjať, potom sa chlapci pre mňa za mňa aj pobite :D

Jinak, skoro ve všem souhlasím se sestrou LadyŽiarovka/kou...nemá smysl se už teď hádat, zvláště když se zatím nedá odhadnout jak by to mohlo všechno dopadnout ani přibližně...
Až budeme my i bratři ze Slovenska aspoň ve čtvrtfinále...pak teprve byste se mohli navzájem předhánět v tom, kdo je lepší, které mužstvo je mladší/starší a jestli je to či ono výhodnější...
Ale ať už to dopadne jak chce...nemělo by to mít vliv na Grepolis a na to, že v této hře hrají oba národy a myslím si, že nám to spolu jde výborně...a to je podle mně důležité! Ne takové nesmysly, kdo je lepší nebo horší v hokeji , ve fotbale nebo třeba v tenise...
Nemám pravdu?
 

DeletedUser

Guest
Máš. Češi a Slováci sú a vždy budú bratia, tak to je :)
 

DeletedUser

Guest
Úplne súhlasím :)
Nemalo bz nás to tu na Grepe rozhádať, abo dokonca poštvať proti sebe (to sa dúfam ozaj nestane).. Veď je to šport, tak to berme športovo ;) :)
 

DeletedUser

Guest
Tak už sa nehádajme a poďme sa pozerať na námestie :D :D V čadci dávaju kofolu zadarmo :D
 

DeletedUser

Guest
Obě země mají kvalitní týmy :). Hezké by bylo finále proti
Českem a Slovenskem, ať vyhraje ten nejlepší :).
Už se těším, jestli se Češi dostanou alespoň do semifinále, jak bude v Praze na Staroměstském náměstí gigantická obrazovka jako v minulosti :).
Jinak jsem si byl pro takové ty mentolové blbůstky, co člověku chrání hlasivky před nepříjemným chraptěním :D
Ps: Nebojte, rozhodně se nejedná o poslední soutěž ;)
 

DeletedUser

Guest
No tak to by bola paráda Slovensko-Česko vo finále :D

Chjo, ja môžem ten hokej len na nete pozerať a seká mi to :( Ja už chcem telku späť :(
 

DeletedUser40

Guest
Možná jsem to jenom nedočetl, ale bude někde nějakej přehled jak jsme natipovali nebo jak si na tom průběžně stojíme??
Budeme se určitě snažit zveřejnit průběžné pořadí po odehrátí zápasů základních skupin, a to v tématu Novinky. Ovšem jak to bude pak, to už nedokáži říci. Ale věřím, že průběžné pořadí se tu během soutěže objeví vícekrát.
 

DeletedUser

Guest
Počkaj, ty až tak fandíš Nemcom? :-O
Ja som fandil Rusom, netreba zabúdať na nemeckú históriu :)

A co na vaši historii vy jste se také od nás odtrhly když jsme přistoupily na mnichovskou dohodu a podstoupily sudety tak ste se hned paktily s němci. i anglie s francií nás zradily když nás obětovaly hitlerovi. jinak sem fandil němcům a sem rád že vyhrály nad rusama. jinak jestly znáte tento citát tet nevím od koho ale jeto o praze.
V evropě nikdy nenastane mír dokud nebude Praha srovnána se zemí. Jinak doufám že praha nikdy zničena nebude jeto nejhezdčí město.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale no tááák - Nechceme tu přeci flame a už vůbec ne bavit se mimo téma...
 
Nahoru