• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Stolní tenis

DeletedUser

Guest
ja taky hraju kazdej ctvrtek mam trening a chodim na turnaje jednou sem vyhral stribro a jednou bronz:).
 

DeletedUser

Guest
Stolní tenis je výborný sport, když jsem byl ještě školou povinný, tak jsem vyhrál několikrát turnaj na naší škole a za školu několikrát tvrdě bojoval na meziškolní scéně a to jak na základní, tak střední škole...

Bohužel, teď už se ke stolnímu tenisu dostanu jen zřídkakdy... :(
 

DeletedUser

Guest
ja umim smece i hodne dobre back hend ale nechapu jak kdyz nekdo poda jak se mumuze mice skoro vratit. Ja s tim mam vzdy hrozny problemy:D.
 

DeletedUser

Guest
Já hraju a každej na mě čumí jako puk, hraju totiž na china způsob, čili pálku né směrem nahoru ale dolů, plochu na hraní mám na dlani :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Taťka nám bude možná kupovat ten stůl na to... se strašně těším až to budu hrát doma :D
 

DeletedUser2996

Guest
ja jednou vyhral zlato v polsku ja hral za polskou ligu ale vyhodily mě kvuli lepsimu hraci nez sem byl ja hajzlove.:-/:-/:-/:-/
 

DeletedUser

Guest
Hraju to závodně a párkrát jsem byl na větších turnajích, ale medaile nebyla :( :D
 

DeletedUser

Guest
mate nekdo navod jak se davaj toceny podani? Hrozne ych se ho chtel naucit
 

DeletedUser5504

Guest
zkoušel jsem. Nešlo mi to a proto se věnuji jinému sportu
 

DeletedUser

Guest
Hraju ho s velkou oblibou a troufám si říct, že docela dobře ;) Závodně jsem ho nikdy nehrál, ale vytrénovanej jsem :) Někdy by se mohl uspořádat Grepoturnaj :D
 
Nahoru