• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
no soudnej bude, jednou den tam se to sečte :) no nejde o to, kdo má pravdu, ale jak ji podá, bud tak, že vzbudí zájem o diskuzi, nebo všechny otráví .
Kanada je hezká, má krásnou přírodu - lesy , vody:)
mne letos nevychází peníze, výdaje, tak jednodení výlet někde za brnem, nějaká víska
 

DeletedUser

Guest
Ja (my) plánujeme ísť k moru(Chorvátsko).Jednak na dovolenku a na moje dýchacie cesty :D....Som alergik :grr


A inak Amsterdam je tiež pekné mesto s peknými babami odvšadial :p :D
 

DeletedUser

Guest
na dychací cesty doporučuji Odtravu, ta tě otuží a vydržíš v budoucnu cokoli co v dechneš
 

DeletedUser

Guest
nvm ten názov som nikdy v živote nepočul....:?.Čo je to za miesto, poprípade liek??
 

DeletedUser75

Guest
Tak, a teď netuším co to je za název. :)
Každopádně Firste, nejitři rány, a bav se normálně, uvidíš že to taky jde, než někoho furt z něčeho osočovat. :)
Jsem říkal jak je krásně, a večer přišel slejvák, tento styl jara je fakt divnej :)
 

DeletedUser5002

Guest
Nevím proč pořád já, já, já. Myslím, že se za to jen každý schovává a rovnou to svádí na mě. :)
Divný je to, že včera padal sníh a dnes se skoro dalo opalovat a o mrazech minulí týden ani nemluvě.
Česká města jsou krásná dovolená. Ale Ostrava není krásné město :p Krásné město je třeba Olomouc, nebo Č. Krumlov atd. Ve Znojmě se mi taky líbilo a dá se to spojit s kolem.
Tohle mám asi nejradši na mé mladé :) Spousty prodloužených víkendů všude možně :) ale delší dovolená mi chybí ....
 

DeletedUser

Guest
To každému :) Ovšem někteří mají dovolenou zase příliš dlouho a začíná jim to lézt na mozek, znám pár případů :)
 

DeletedUser5002

Guest
Záleží, jestli je ta dovolená nucená, nebo ne :) Já znám několik takových, dříve stačilo, aby přítelkyně rodič marodil a hned jsem si byl jistej, že za pár dní bude z nudy kybycovat co se mu u nás a na nás nelíbí ....(třeba pro grepolis moc pochopení nemají a přirovnává se to i k automatům ... :) a taky že se to vždycky vyplnilo :) Prostě jak je člověk zviklej na určitý režim, je někdy těžké vypnout a právě proto se doporučuje ideální dovolená na 3-4 týdny v kuse. Za tu dobu by měl člověk vypnout po 14 dnech a pak týden odpočívat v tomto stavu, aby byl schopen vydělávat zbytek roku jiným .... no tohle neberu :)
Takže vypínám, balím a ahoj. Teda doufám za pár měsíců :) Až si zajistím, aby jsem sám vydělával dost a mohl si jezdit jak jsem chtěl a dělat si co chci. Jo jak se mi to nepodobá :) Doufám tedy, že toto léto už to bude :)
 

DeletedUser

Guest
jo a to mám jed k přítelové mamce, má narozeniny, tedy v tom mrazu, ráno na peronu, už se těším
 

DeletedUser

Guest
Kerberos, také jsem četl, touto dobou minulý rok jsme jeli na výlet, to si dobře pamatuji a bylo moc, moc pěkně
 

Thasoss

Grepolis tým
Do půlky dubna budou teploty trošku nad nulou a potom budou rovnou do půlky srpna vedra... tak to vidím já :) Dneska jsme měli plevelit školní pozemky-půda je buď zmrzlá nebo je to samý bahno. Vysoce inteligentní učitelka, co dodat.
 

DeletedUser

Guest
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?5432-Report-z-p%C5%99%C3%ADstavu
dovolím si navrhnout drobné rozvedení tématatu.. neřešit jestli je věc bug nebo ne, ani jestli je dobrá nebo ne.. jasně, každý tuto vlastnost hty může využít, každý na její použití může doplatit..

jde mi o to jestli Vám přijde správné, aby zcela nelogická věc, tj. hlášení o lodích které nemá kdo podat protože všichni padli za čest a slávu své polis ve hře byla i přes nátlak hráčů..
argument že INNO vždy někoho naštve protože nemůže vyhovět všem je samozřejmý a správný.. ale je správné aby neúspěšný útok ohlásil stav přístavu? neměli by tentokráte býti naštvaní ti, co tento (ne)smysl ve hře chtěli nechat a dosáhli svého?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jelikož těch, co toho náramně využívají, bude asi více než těch, kterým to vadí, tak s tím pravděpodobně nic nenaděláme :)
Je pravda, že v tomhle případě mělo Inno říct NE i přes nátlak hráčů, protože to není drobná chybička. Je to prostě pitomost.
 

Thasoss

Grepolis tým
To patří mezi věci, kdy když útočíte, tak to uvítáte, ba i to zahrnujete do plánování, pokud ale bráníte, tak to proklínáte.
 

DeletedUser

Guest
a právě proto že je to jednou dobré a podruhé špatné, se ptám jestli je ryze objektivně správné, aby toto bylo..
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?5432-Report-z-p%C5%99%C3%ADstavu
dovolím si navrhnout drobné rozvedení tématatu.. neřešit jestli je věc bug nebo ne, ani jestli je dobrá nebo ne.. jasně, každý tuto vlastnost hty může využít, každý na její použití může doplatit..

jde mi o to jestli Vám přijde správné, aby zcela nelogická věc, tj. hlášení o lodích které nemá kdo podat protože všichni padli za čest a slávu své polis ve hře byla i přes nátlak hráčů..
argument že INNO vždy někoho naštve protože nemůže vyhovět všem je samozřejmý a správný.. ale je správné aby neúspěšný útok ohlásil stav přístavu? neměli by tentokráte býti naštvaní ti, co tento (ne)smysl ve hře chtěli nechat a dosáhli svého?
[/SPOIL]

Ja neříkám,že to je správné já říkám , že komunita která je mnohonásobně větší než CZ si prosadila svou . A stím my jako CZ nic neuděláme.
 

DeletedUser

Guest
a já neřeším zda s tím něco uděláme nebo ne..:D ale zda to považujete za správné nebo ne, bez ohledu na to jak se to ve hře využít dá nebo nedá..jestli je to pro hru plus nebo mínus..
čistě technicky objektivně vzato.. má to být nebo ne:)
 

DeletedUser

Guest
No z logického hlediska to tak být nemá. Ale tvůrce hry určuje co je pro hru správné a co ne. A jak se bude vyvíjet,takže to vlastně z jistého úhlu pohledu je tak správně jak to je .
 

Thasoss

Grepolis tým
Se hrou už se to sžilo, logické to není, tudíž ani svým způsobem správné. Na nápravu je ale už pozdě, i kdyby nebylo toho nátlaku.
Můj názor
 
Nahoru