• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Představte se!

DeletedUser40

Guest
Vážení hráči,
připravili jsme zde pro Vás téma, abyste se lépe poznali s ostatními hráči tohoto světa. Ať už jste tedy v této hře naprostý nováček, nebo zasloužilý veterán, nebojte se a využijte této možnosti!

Doporučovaný formát (zkopírujte si jej):
HTML:
[B]Jméno:[/B] Jak se jmenuješ na Lambdě (nebo i v reálném životě)?
[B]Moře:[/B] Na jakém moři na Lambdě hraješ?
[B]Aliance:[/B] V jaké jsi alianci (tedy pokud v nějaké jsi)? Jsi s ní spokojen?
[B]Předchozí světy:[/B] Na jakých světech jsi už hrál? Dosáhl jsi nějakého úspěchu (nebo Tvá aliance)? 
[B]Zajímavosti:[/B] Jaký typ hráče jsi? Jak dlouho už Grepolis hraješ? Máš ve hře více nepřátel než přátel? Kde bydlíš? Jaké máš záliby? Povíš nám o sobě něco víc?

*Samozřejmě, že nemusíte odpovídat na všechno, je to jen a jen na Vás...

Příklad:
Jméno: Jonik
Moře: 56
Aliance: Aliance nevedu, hraji sám za sebe. :)
Předchozí světy: Hrál jsem všude možně, ovšem nic závratného.
Zajímavosti: Jsem obránce, jenž si střeží svoji polis, a kterou nikomu nikdy za nic nedá. Grepolis hraji už více než rok, bydlím na Valašsku, mezi mé zájmy patří cyklistika a rybaření...
 

DeletedUser8196

Guest
Jméno: greenwood
Moře: 44
Aliance: Gates of Hisarlik
Předchozí světy: Hrám na serveri SK bod menom Billy 2
Zajímavosti: Florball, Fotbal, Basketball.
 

DeletedUser

Guest
představení se

Jméno: jindra1986
Moře: 44
Aliance: --SPARTA--
Předchozí světy: Theta, Zeta
Zajímavosti: Jsem spíš budovatel, ještě jsem se nedostal do situace abych začal všude rabovat. Doufám, že se mi jednou naskytne a budu to moci zkusit, zatím se rozrůstám jak nejgentlemansky dovedu. Práce, pc, bary, holky
:cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jméno: Pavel-alias- .S.P.Q.R
Moře: 54
Aliance: Greco Perzians Wars
Předchozí světy: CZ-Kappa, SK-Delta,Zeta,Eta pod nikom Pavel Wariors
Zajímavosti: : grepolis
 

DeletedUser

Guest
Jméno Patris1
Moře 55
Aliance ---Aliance Nováčků---
Hraji cca 6 dní
 

DeletedUser

Guest
Jméno: RuslanofDacia
Moře: 45
Aliance: Dark World
Předchozí světy: Theta (srdcovka : Dobyvatelé nebes)
Zajímavosti: No, podle všeho jsem více útočný hráč :D Grepolis jsem objevil náhodou před 7 měsíci, pěkně mě to chytlo ;)
 

DeletedUser

Guest
Jméno: drak - ????
Moře: 54
Aliance: Marathón
Předchozí světy: všechny si je nepamatuju :( (hrál jsem je asi před 2-3 rokama a pod jiným jménem)
Zajímavosti: Jsem převážně obránce (útočné vojsko mám taky :) ) a mezi mé zájmy patří lukostřelba a stolní tenis :)
 

DeletedUser4587

Guest
Jméno: ironman987
Moře: 54
Aliance: Assasins akademie
Předchozí světy: Alfa-Berušky , nejlépe 69.místo
Zajímavosti: grepolis jsem zacal hrat 3. den po jeho vzniku u nas a jsu tu stale ikdyz me odpudila verze 2
 

DeletedUser

Guest
Jméno:katka822912,v realnem Katerina
Moře: 65
Aliance:nove imperium
Předchozí světy: Eta,Zeta
Zajímavosti: Jaky jsem hrac no ruznorody,ale hraji malo,tak ty uspechy se od toho dvijeli a odviji. Bydlim v jihomoravskem kraji. Hraji to tak druhym rokem. Nepratele jsou,ale i pratele.
 

DeletedUser

Guest
Jméno: Thorx
Moře: Především 56, dále pak 55 a 57
Aliance: Animae fidelium (Duše věrných)
Předchozí světy: Beta, Mý, Achilles a Zeta
Zajímavosti: Grepolis hraji zhruba 3 roky, jen dříve pod jiným nickem. Nyní zhruba rok pod tímto. Bydlím v Pardubicích a můj styl hry je zcela nevyzpytatelný a značně se odvíjí od nálady v den, kdy začínám obnovovat z nějakého důvodu vojska ve městě :cool:. Baví mě téměř jakýkoli sport, grepolis a historie
 
Nahoru