• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Odpovídací téma

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nedával jsi pozor :p
[SPOIL]Malá nápověda: Tato bytost nemá protentokrát nic společného Řeckem[/SPOIL]
Dávám ti ještě jeden pokus :)
 

DeletedUser

Guest
já myslím že je to drak ;-)

Rizael: nedá se to udělat třeba tak že bys příspěvky viděl jen ty..?
vzniká problém že všeci najednou opakují :/

Ano, uvažovali jsme o tom, ale vzhledem k tomu, že před začátkem kvízu vznikly komplikace. Je to bohužel tak, jak to je. Nicméně Ti garantuji, že příští kvíz (pokud bude mít tento úspěch - zatím to vypadá, že ano) bude takto proveden
cool-smiley-9022.gif

Riz


kdo zaručí že i když bude téma neveřejné bnebudou hráči o odpovědích špekulovat jinde.. ale nepopírám že by to nakonec asi bylo lepší.. Sultan
diskutovat o tom můžeme zde
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Inu, když to není drak, pak to musí být jedině ptačí král Fénix :)
 

DeletedUser7382

Guest
Už jsem psal několikrát zprávu Rizaelovi, ať mi řekne, jestli je to opravdu fénix, protože mě to taky napadlo. Prostě jsem googloval. :D Navíc je přidaná nová nápověda: plápolající pták. Tak co jiného to asi může být než fénix. :)
 

DeletedUser

Guest
Je to fénix .

Protože Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí. A je to bajný pták.
 

DeletedUser

Guest
Vzhledem k nápovědě. Fenix. Myslela jsem si to..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7287

Guest
Hm tak jsem chtěl napsat odpověď, až tak za 5 minut půlnoc ale když to bylo takhle napovězeno napíšu to hned:

Zřejmě to bude Fenix
 

DeletedUser

Guest
Přečetl jsem si to asi 50x a napadla mě jenom aliance. Aliance vlastně hlídá div a čeká na útoky. Nenechá nikoho odejít se špatným úmyslem znamený, že nikoho nenechá dobýt měst, aby se nepřerušil div. Takže moje odpověď zní: Aliance která hlídá div světa.
 

DeletedUser

Guest
myslím si že je to ALIANCE :)


_ _
/_\ || || /_\ |\ | | |_
/ \ ||__ || / \ | \| |_ |_
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru