• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12856

Guest
Zdravím, bude teď do Vánoc spuštěný svět se zakončením s dominancí + dobývání a nějaká větší rychlost světa, jednotek i obchodu?
Ideálně bez morálky.... Díky za odpověd.

Ed
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj! Všechno se řeší ze světa na svět. Neexistuje žádný celoroční rozpis, který by uváděl datum otevření světů a jejich nastavení. Diskuze o možných parametrech vedeme až v okamžiku, kdy nás k tomu vyzve vedení. Pokud z řad hráčů vyvstanou ohlasy, že mají zájem o určité nastavení, můžeme to samozřejmě následně vzít v potaz. Jsou však některé parametry, jako např. aktivní morálka, které jsou jednotně globálně, tudíž v tomto ohledu nelze nic slíbit.
 

DeletedUser12856

Guest
Veliká škoda, že se to neví dopředu.
Ideálně by bylo dobývání-dominance a rychlost 4-4-4.
Samozřejmě, nejlepší by bylo 6-6-6, ale to je utopie.
 

DeletedUser11616

Guest
Hrozně grepolis upadl když ty máš 5 výher v řadě ... Když si hrál proti nám ses zmohl na restart akorát...
 

DeletedUser11616

Guest
5 výhru v řaďe, Ty kokos fakt si mě pobavil, když si vzpomenu jak si na rizine udělal koalici 10 alianci s 300 hráči .. Ty tvé výhry mají velkou váhu ..
 

mikosansobi

Grepolis tým
Zdravím, bude teď do Vánoc spuštěný svět se zakončením s dominancí + dobývání a nějaká větší rychlost světa, jednotek i obchodu?
Ideálně bez morálky.... Díky za odpověd.

Ed


V srpnu budeme otevírat nový svět. Požadavky ze strany provozovatele jsou následující:
rychlost 4-6
bez morálky
divy světa nebo dominance

Miko
 
A nechcete dát radši 6/6? Ten poměr 4/6 je hrozný, to bude znát. Budovy se budou pomalu stavět a armáda pojede jak Blesk MgQueen.
 
5 výhru v řaďe, Ty kokos fakt si mě pobavil, když si vzpomenu jak si na rizine udělal koalici 10 alianci s 300 hráči .. Ty tvé výhry mají velkou váhu ..
andílku :D dám ti radu :D

v první řadě koukni na prsty ...zkus zjistit kolik jich máš .... pokud se dopočítaš počtu 10 v tom případě počty do 10 ovladaš a mužeš jít do první třídy (zatím ti to moc nejde)-tolik ali snad ani na svete nebylo :D

v druhem bodě by bylo dobre,když někam neco píšeš ... udělat si nějakou myslenku a tu pak podat :D .... to ,že jednu vec komentuješ do 3 příspěvku značí něco o tom,že máš asi problem s tím němcem :D

a do třetice .... já už nikomu nic dokazovat nemusím :D .... a kafe si davam vetšinou 3v1 :D tak pokud mi chceš nějake dobre udělat- prosím 3 lžičky cukru (nešetři na mne)

a za čtvrte :D svět je krásný a na poli se občas nějaký ten chudák vůl najde .... má nezávidihodný osud,ale i mezi lidkými jedinci se občas nekdo takovy najde .... my všichni ostatní jsme plni soucitu :)

život bez není optimální :)

děkuji za dočtení-lidi z ali mi psali,že tu nějaký človíček si otvírá chlebárnu,že si to mám počíst :D
lovu slimáku zdar
 

DeletedUser11616

Guest
Moc to řešíš, což když hraješ 2 světy najednou a 4 si vyhrál v řaďe, sem myslel že by sis udělal na mě pár dní čas, stejně asi mimo grepolis nic jiného neděláš... A když už odcházíš od tématu, tak si taky odskočím v tomto textu, do teď to bylo jen ke hře...
Půl roku sem to ani nezapnul ty to hraješ pořád, neumím hrát na ty nové bohy, znám je jen ze screenshotu...všechno v tvůj prospěch...

Že by snaď tvé ego nedokázalo přijmout porážku? Zapomínáš na to že to je jen hra,nejde ti o život i když jak se k tomu stavíš, tak by tě asi prohra nějak poškodila...

kouknul sem jedním okem na stats, hraješ 2 světy najednou a 5 po sobě asi , nebo spíše i více , dá se v podstatě říct že toto je tvůj život, tak trošku nechápu proč nechceš jít hrát :D.

Jinak je léto když by si nevěděl, tak až vylezeš někdy ven pořádně se namaž opalovákem, ať se hned nepřipečeš:D :D ..
Proč máš vůbec Nick devastator? Ironie?

A ještě si dovolím ti připomenout jednu věc, měl by si bejt chlap...Toto je výzva a ty ses k ní postavil jak žena...

A poučení pro tebe,když na to nemáš tak opravdu raděj nic nepiš a to je hluboká myšlenka pro tebe, snaď to pochopíš :D:D.... Dám ti nápovědu, je to jenom hra...
 

DeletedUser11616

Guest
Pro mě si jak grepolisove kinder vajíčko....

Na jednu stranu tě opravdu nechápu, hraješ to pořád a se mnou si hrát nechceš...

Kolik stojíš ?
 

DeletedUser11616

Guest
Ani nevím kolik ti je, tak pokuď si ještě kinderko tak se ti omlouvám a nech to plavat :D
 

DeletedUser11616

Guest
Lidi co mu píšete z té jeho aliance, prosím vás pošlete ho ke mě na školení a vysvětlete mu, že se mu nic zlého nestane ...
 
Andilku, ja te mam opravdu rad, tak si to timhle nepokaz prosim :)
Jediny kto tady dela machra a dramata jsi ty.
Nechapu popravde kde vznika tenhle nenavistny hype vuci Pepovi. Vsichni ho chteji znicit jen proto ze je dobry a nedokazou unest porazku. Kdyby jste radsi vynalozili tolik usili a nandali to tem krysam co se objevi tu a tam na skoro kazdem svete.
A proc ma nick Devastator1? Protoze ten ucet jsem mu kdysi vybavil ja po jednom spoluhraci a uz mu zustal. Ano, zas a jednou si si myslel ze je to kvuli tomu ze si o sobe moc namysli, ale neni tomu tak.
Ty si si udelal na nej nazor doslova z hovna a tohle delaji vsichni.
No proste tady nedelej drsnaka a pojd hrat normalne nikoho ty tvoje 1v1 nezajimaji.
 
Moc to řešíš, což když hraješ 2 světy najednou a 4 si vyhrál v řaďe, sem myslel že by sis udělal na mě pár dní čas, stejně asi mimo grepolis nic jiného neděláš... A když už odcházíš od tématu, tak si taky odskočím v tomto textu, do teď to bylo jen ke hře...
Půl roku sem to ani nezapnul ty to hraješ pořád, neumím hrát na ty nové bohy, znám je jen ze screenshotu...všechno v tvůj prospěch...

Že by snaď tvé ego nedokázalo přijmout porážku? Zapomínáš na to že to je jen hra,nejde ti o život i když jak se k tomu stavíš, tak by tě asi prohra nějak poškodila...

kouknul sem jedním okem na stats, hraješ 2 světy najednou a 5 po sobě asi , nebo spíše i více , dá se v podstatě říct že toto je tvůj život, tak trošku nechápu proč nechceš jít hrát :D.

Jinak je léto když by si nevěděl, tak až vylezeš někdy ven pořádně se namaž opalovákem, ať se hned nepřipečeš:D :D ..
Proč máš vůbec Nick devastator? Ironie?

A ještě si dovolím ti připomenout jednu věc, měl by si bejt chlap...Toto je výzva a ty ses k ní postavil jak žena...

A poučení pro tebe,když na to nemáš tak opravdu raděj nic nepiš a to je hluboká myšlenka pro tebe, snaď to pochopíš :D:D.... Dám ti nápovědu, je to jenom hra...
-když něco máš rád,tak se tomu přeci věnuješ :) a já hraji srdcem :)
-pokud máš vedle sebe osobu,která to chápe-lze sloučit víc zálib :) a nic nezanedbavat :)
-já nemohu za to,že pul roku sedíš si na vejcích a pak ožiješ v moment ,kdy ti cinkne zpráva od nějakeho tveho kemoše :) jsi takový spící agent :D ...hodím pětník a už tancuješ ...jinak nic :D

být chlap neznamená jít bezhlavě do všeho co si kdo vymyslí ...být chlap pro mne znamená být rozumný, být oporou pro svou ženu a děti, zajistit vše co potřebují a hlavně být tam pro ně vždy kdy cokoliv potřebují .... a pokud dle tvého měřítka nejsem chlap, když odmítám si poměřovat genitálie s každým kolemjdoucím, který si chce pohonit ego.... pro tve potěšení nejsem tedy chlap :)

vem rozum do hrsti- bud hraj hru, nebo se stan pisálkem.... nikdy jsem nebyl přívrženec těch ,kteří víc povídají jak hrají a měnit to nebudu :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dotaz byl zodpovězen. Vlákno tudíž zamykám. U dalšího srovnávání žížalek zase na viděnou!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru