• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Nenačítají se Bitevní body

Nepřičítají se mi bitevní body do ukazatele v pravém menu. Musím pokaždé v prohlížeči znovu načíst stránku s hrou, aby se to načetlo. Prohlížeč: Opera.

grep.png
 

DeletedUser12811

Guest
stejný problém již asi 2 týdny možná déle :)
 
Není to jediný bug, který nás aktuálně trápí. V aplikaci třeba hrozně skáče fórum, občas se tam nedá nic přečíst natož napsat příspěvek. Některá vlákna jsou zabugovana tak, že při pokusu o otevření v mobilu se celá apka sekne (a to jsou tam jen dva průběhové reporty, jinak nic).
Nejhorší chybou je ale nemožnost verbovat jednotky v některých městech. Pokud někdo má takto bugle město při každém pokusu o vystoupení do kasáren nebo přístavu hra spadne. V takovém městě jde verbovat jen v prohlížeči. Platí jen pro určité konkrétní město, ale pro dané město vždy.
Další problém je s časováním. Při odesílání rozkazů hra (opět jen někdy!) ukazuje jiný čas (nesmyslný) dopadu než je ten reálný. Dost to komplikuje jakékoliv akce, je třeba zkoušet rozkaz odeslat a vypozorovat reálný čas dojezdu. Pravděpodobně to souvisí se zavedením Afrodity (sirény) do hry. Dále pokud je mi známo, anticasovač je pořád +/- 10 sekund? Stává se ale že útok skočí i půl minuty před odkliknutý dopad (nemůže to být špatným připojením).
 

DeletedUser12629

Guest
Je hodne updatu, tak nejake bugy budou, snad se to brzo opravi :)
 

mikosansobi

Grepolis tým
Dnes se na to devs dívali. Proběhl malý hotfix. Můžete mi prosím potvrdit opravu nebo přetrvající problém s aplikací? Předem děkuji.
 
Nahoru