• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ladóni posílení

Proč se do hry nepřidá kouzlo na ladony, stejně jako na všechny ostatní letky? V tuto chvíli mi nepřijdou tak hrozně silní jako bývali a přijde mi velká skoda nemít pro ně stejné kouzla jako pro ostatní letky. Určitě se to musí nějak vybalancovat vzhledem k nákladům na postavení, ale myslím si, ze by si to též zasloužili. Dost to ubírá motivaci je vůbec stavět a využívat
 
Abych to rozvedl...
" V tuto chvíli mi nepřijdou tak hrozně silní jako bývali " - jsou uplne stejne silni jako byvali :)
" přijde mi velká skoda nemít pro ně stejné kouzla jako pro ostatní letky " mnezas prijde skoda mit tak silne kouzla na letky protoze pak straci vzacnost
" Dost to ubírá motivaci je vůbec stavět a využívat " aspon je pouzivaji jen ti co si to odpracuji
 
Jestli myslíš 'kouzlo' jako posílení, co ti do města přidá Ladony, tak bych byl pro, aby se přidalo, když už jsou i ostatní letky. Dle mého názoru by ale posílení na letky mělo být v eventech těžší získat a celkově by jich mělo být možné za event získat méně, v dnešní době jsou eventy velmi často a každý si tak bez většího úsilí nahrabe plno letek.
 
Nevim no, je to moje zbozne prani aby Ladoni zustali jeste chvili vzacni a nemohl si je koupit kazdy trotl... stejne jako byli gryfove kdysi dlouho bez eventovych kouzel
 
Nahoru