• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
Není to jen překlad..
je to zcela absurdní, šílené a nelogické rozhodnutí..
Počkám až se lidé z aliance dohodnou zda chtějí převzít města která hlídám u divů a pak to balím resetem..
Nemíním být u toho jak se o boj pokoušejí lamy, které nedokázaly vyhrát v době kdy se bojovalo. Tam kde má aliance sedm divů není o co stát.. měsíc limit na udržení a nazdar.. Vítězové chtějí slavit a jít bojovat dál.. ne sedět na divechjak slepice na vejcích..
světy kde už hrdinové nejsou protože jsou na svém světě nemá cenu udržovat.. a pokud má tak beze mě..

uvidíme jak to dopadne na tom kterém světě..

nicméně možná by toto stálo za samostatné téma někde v hostinci:)

Toto je mluva že by jsis měl dát take BAN :)
 

DeletedUser

Guest
Možná sis toho nevšiml, ale já již nejsem moderátor. Pokud myslíš že porušuju pravidla tak si zjisti jak to nahlásit:)
 

DeletedUser

Guest
"Toto je mluva že by jsis měl dát take BAN :) "

nevim za co by si mel dat ban kdyz ma pravdu , ale predpokladam ze budes patrit kdem co se probudi v druhe vlne , kdyz je po vsem . Protoze jinak mi v tvem prispevku unika pointa
 

DeletedUser

Guest
Ačkoliv nemám Firsta moc rád, zalíbilo se mi jeho malé dílko o historii BN:

Jinak mě už musí každej znát a pořád se chovám jak kdo ke mě, až se ucho utrhne.

Má hlava je plná vzpomínek.
Vzpomínám na betu, jak jsme se kdysi jako banda trhli od BA :) To byli krásné časy. Žádné problémy, žádné starosti, prostě jsme si vzali kus země a z té jsme udělali naše království :)

Pak přišla Delta. Sám ve volném čase jsem si tam chtěl trochu zahrát, ale jak už to tak se mnou bývá, objevilo se pár konfliktů :) Nabral jsem pár hráčů (Trejvir, Pajusek a pár dalších) následně se přidalo pár hráčů z bety jako Michal Mašíček a Babca a pak i několik skvělých hráčů a dobrých přátel, ne jako ty, co jich tu najdete na každém rohu desítky a co se na vás chtějí jen přiživit :) Vzpomenu Snipa, který prostě jen jednou zmizel :( a určitě i Nygashe, který se sem tam ukáže a posílá pozdravy :)
To nejsou jen děti, co tu přebíhají od aliance k alianci, to jsou hrdí hráči co si vybojovali v této hře více, než pár měst. Pak už nám ani tam nic nechybělo, protože jsme byli zcela nezávislá aliance, která neměla z ničeho nikdy obavy a naopak okolní aliance nás plně respektovali.

Po sléze začal Epsylon, gamu jsem vynechal, nevím nějak mě nezaujala.

Na Epsy byli pěkné boje. Začali jsme tam v centru a bojovali jsme posléze se všemi silnými aliancemi, co na tom světě byli. Dlouho se bojovat dalo, později začali někteří slabší povahy končit a navíc se proti nám stvořila jistá Konfederace :) (Zároveň i s naším restartem se objevili trhliny a konfederace se posléze rozpadla a klasicky se to tam už zase začalo rubat mezi sebou.

Nevím jestli to bylo tím, že se blížili vánoce, a nebo koncem některých hráčů, ale domluvili jsme se na restartu s tím, že vyčkáme na Epsy na verzi Grepolis 2.0. To jsme ještě věřili, že ho opravdu spustí podle plánu na Etě:)Ale vše bylo jinak. Pobili jsme u nás po restartu v okolí co šlo, pár hráčům jsme pomohli vyniknout a přežít a následně Eta byla spuštěná bez Verze 2.0, ale stejně jsme tam přešli, jelikož máme prostě v povaze hrát a né jen klikat na městečka a mít radost z toho, že jich už máme sto :)

Navíc my určitě nebudeme nikdy jen stát v řadě, ale půjdeme si vlastní cestou a ne jen tou, co nám jiní nalajnují.

Bohužel Eta dopadla pro mě hrozně. Strom mi utrhnul kabel od Internetu a zrovna když se začínali zabírat města, byl jsem tu maximálně jednou denně a to ještě na pár minut. Bohužel naše aliance zde upadala a i když jsme měli kvality, nebylo to už na úrovni nejlepších.

Po měsíci jsem se vrátil, ale nebylo co zachraňovat a každý dostal příležitost jít vlastní cestou.

No a pak přišla Theta :) Rád budu vzpomínat, velmi silná aliance jsme byli. Myslím, že jsme to byli my kdo hýbal celím herním světem.

Lidožrouti se rozpadli, protože nebyli jednotní, Unicorn hráli dobře, ale zase neměli potřebnou sílu. Alfa byla posléze zničená :) Velký skalp pro nás, ale všichni víme, že tomu předbíhali veliké boje, silné útoky a hlavně veliká odhodlanost na obou stranách.
To už nebyla jen otázka hry, ale byla to otázka cti.

Následně se nejlepší hráči přidali do Unicornu a podle mě to byl jeden z hlavních impulzů, co pomohl Kordům vyhrát hru.

Pak už se to tam slučovalo hodně, kordi pomohli bránit alfu a přešli trochu do útoku,ale tam už nebylo o co bojovat a šlo jen o to spíše bránit své zájmy.

Nakonec se spojili ještě s Black dogs a Lenochy a vznikla dost silná aliance na to vyhrát, takže nejde než dodat, že i když s tím nemusíme souhlasit, dokázali nám to vyfouknout :) a společně vyhrát.

Mám upřímnou radost, že to byli oni :)
Ne proto že by jsem jim to přál :) Ale proto, co pro to udělali. Byli i jiné náznaky na vítěze a nemuselo to být tak jednoznačné, ale ty nebyli tak jednotní v názorech, tak jak jednotní byli zástupci BD, lenochů a Kordů.

A nyní jsme zde a začneme psát novou a zároveň poslední kapitolu naší aliance.

Lovu zdar




Nejsem Firstovou hlásnou troubou, však ho taky nemám rád, ale zajímavé to je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímavej je bezesporu i úvodník Rudýho Práva,ale ten taky nečtu... S pozdravem: JIRASEK FOREVER !
 

DeletedUser

Guest
Tož já zareaguji na tu Thétu, když už je to v této kavárně ... já si myslím, že právě na začátku jsme měli sílu, která postupem času se spíše vytrácela ... kdybychom zalovili v paměti, tak Lidořrouti byli na předních místech, proto jsem proti nim začali válčit ... Bratři bojovali s Alfou a UNICORN bojoval s Lidožrouty a s dalšími aliancemi.

Na tomto světě byl cíl, stát se vítězi a to prostě ve 30 - 50 lidech nešlo, tak jsme se spojili s lidmi, co chtěli také vyhrát. Nejprve to začalo s pár lidmi od Lidožroutů, pak jsme vzali hrstku lidí, co zůstalo z Alfy, neboť v malém počtu vzdorovali přesile (to oceňujeme, neboť tak jsme hráli jiné světy, např. Deltu - ve 34 lidech proti 110 ). Pak měli Lenoši možnost se přidat k Bratrům či k nám, vybrali si nás a jsem za to rád. Nakonec se k nám přidali Blackdogs, neboť chtěli stejně jako my postavit divy a stát se vítězi tohoto světa.

Ještě podotknu, že to není jen o slučování aliancí a navyšování jejich členů, ale taky o tom, že naberete nové protivníky, kteří v tu dobu s tou alianci válčili, proto máme více nepřátel než přátel
 

DeletedUser

Guest
"Následně se nejlepší hráči přidali do Unicornu a podle mě to byl jeden z hlavních impulzů, co pomohl Kordům vyhrát hru."

Jen dovětek,do UNICORN se nepřidá ani ten nejlepší hráč, Unicorn zve hráče ke vstupu...:-( To je docela rozdíl...

Kdysi na jiným světě jeden hráč řekl: "Celý GREPO je politika jako kráva.." Měl pravdu,není to jen o bojích,je to i o vyjednávání,o "politice" . Ani v UNICORN si nikdo nemyslel,že přesto,že boje probíhaly v 35-50 lidech,půjde dotáhnout stavba divů ve stejným složení.Pokud dnes má UNICORN přes stovku lidí,je jasný proč.Pokud by měli takovou vizi i ostatní ali,nebylo by co řešit.

Mimochodem,cede: Kdes to našel? :)
 

DeletedUser

Guest
ááále copak že Velký Sultán už není moderátorem?? :D konečně moudrý rozhodnutí pane NEUTRÁLNÍ!!!

for Sultan:
Kdo zneužívá moc, není jí hoden.
Svoboda je jediná hodnota pro kterou stojí za to žít.

že ty zrovna, ty máš takový h***a na hráčským profilu :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem krátce po začátku hraní přišel k Lidožroutům, a měl jsem tu možnost bojovat proti UNICORNU. A to byl ještě ve složení 30 - 40 hráčů (to táhl mos, aldo, chorche, lucca, botox a jeste par dalsich silákuů...) a nás bylo 120... Řikám vám, ty nás válcovali jako blázni... A hlavně se ukázala síla aliance... Když po měsíci oťukávání přišla hlavní akce tak jsem přišel asi o 9 měst za 2 dny... A v té době to nebylo zas tak málo... To jsem nechápal jak je možný že ta jejich hra je tak propracovaná. Teď po pár měsících jako jednorožec "jak říká olda" už to všechno chápu... A rozhodně to neni tak jak "někteří" tvrdí. že by se v UNI podvádělo nebo hrálo nečestně!!!

Když o tom teď přemýšlím tak mě mrzí akorát to že jsem neměl tu možnost hrát za UNI už od začátku, protože pak je ta hra teprv "multi-playerová" :))
 

DeletedUser

Guest
Pawligu,mohl bych ti odpovědět osobkou,ale nechci,abys to četl jen ty. Lidožrouti byli na Thetě všude kolem nás,postupně najednou ne,:),ale ,teď smrtelně vážně,sám za sebe musím říct,že to byli jediní soupeři,na který vzpomínám jako na soupeře a ne jako na ublížený plačky....Já vím,a ty taky,kolik lidožroutů předčasně ukončilo na thetě činnost,ale na většinu,na který jsem jako člen ali vystartoval anebo poslal podporu si vzpomínám... to byli soupeři,kteří dokázali pogratulovat k vítězství,nebo občas napsat víceméně uštěpačnou osobku...nevím o tom,že by svý problémy ventilovali přes support..Dneska hrajou druhý housle ( 0 bodů,0 měst,1 člen),ale budu si je pamatovat jako slušný soupeře.Mrzí mně,že takových není víc..:(
 

DeletedUser

Guest
No ten text co je na aliančním profilu jsem tam psal ještě já, jako poslední odcházející člen rady ( a to hlavně původní velení aliance už nehrálo)... :( v tý době mě to mrzelo no :( Jonolis který jako jediný zůstal si najednou z ničeho nic klikl dovolenou nikomu nic neřekl a už nikdy nepřišel... a to jsme se domlouvali jak to ještě rozjedeme :( Ale nakonec sem měl tu možnost stavět divy :)) to mi udělalo radost :)
 

DeletedUser

Guest
Ten Firstův text je na jeho profilu na světě Achilles.

Jinak děkuji za cenná vyjádření Lidožroutů.
 

DeletedUser7507

Guest
tak se nám tu Bratrstvo rozdělilo,a First to balí restartem-nevíte proč(podle mě se začali obvinovat kdo muže za neuspěch okolo divu)?
Myslíte,že proti sobě budou obě frakce(Thermopyl,Bratrstvo Neohroženych) bojovat?
 

DeletedUser

Guest
beduine, pozadej mody at Standu pusti za dobre chovani z vezeni na chvilku na vychazku a treba ti sam odpovi.
 

DeletedUser

Guest
tak se nám tu Bratrstvo rozdělilo,a First to balí restartem-nevíte proč(podle mě se začali obvinovat kdo muže za neuspěch okolo divu)?
Myslíte,že proti sobě budou obě frakce(Thermopyl,Bratrstvo Neohroženych) bojovat?
No,kdo může za jejich neúspěch je přece jasný...:cool:......A ten restart chápu tak,že odešel na SH..Ať se mu tam daří :)
 

DeletedUser

Guest
Pravda First uz urazi a prudi na SH, tady to vzdal.
a to ze zrusil ali? no neni se cemu divit, jestli se svyma oveckama jednal jako s ostatnima spriznenyma, tak tam by nevydrzel ani splachovaci zachod.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hm Sultan již není moderátorem:-O Copak se stalo, že by boží mlýny domleli ?:p:D
 

DeletedUser

Guest
Sám rezignoval, ale boží mlýny nedomlely - hlavním moderátorem je nyní Sargeras.
 
Nahoru