• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nám bylo ctí s tebou hrát... Málokdo se ti vyrovnal zapálením a obětavostí... Přeji všechno nejlepší a možná někdy, někde...
 

DeletedUser9285

Guest
To je celkem smutné sdělení, přeji ti abys ten zbytek času využil co nejlépe a hlavně smysluplně...
 

DeletedUser11187

Guest
Ano, je to smutné sdělení, které sem napsal poděs. Vyděsilo…
Ale ještě snad není všemu konec. Zrovna tak jako nebyl v době, do které jsem se tady jen o pár stránek hlouběji do minulosti vrátila a přečetla jsem si znovu, co jsi sem poděsi napsal v den, ve kterém Království stínů přišlo o div. V ten den, který byl pro Království stínů tak těžký.

Jen se podívejme, bylo to posouzení situace, ve které se Království stínů nacházelo, popis jejího průběhu a pak už následovala povzbudivá slova. Hlavní v tom všem je to, že se ta poděsova slova vyplnila, aliance Království stínů zvítězila. A jen si vzpomeňme, jak to v ten den pro tu alianci vypadalo, jaké beznadějné myšlenky přicházely.

Tehdy jsem tu ještě nebyla registrovaná, tak Ti tady poděsi děkuju až teď za to, co jsi v témž příspěvku napsal o nás, hráčích Vulkanu.

A dál už budu stručná. Na tomhle skutečném příkladu chci ukázat, že i když se něco jak ve hře, tak v životě (protože ono je to jedno a totéž, ať si to chceme nebo nechceme přiznat), zdá někdy hodně černé, že to může skončit jinak, mnohem líp, než jak to v těch temných smutných okamžicích vypadá.
 

DeletedUser3396

Guest
Jelikož mě hra přestala naplňovat, rozhodl jsem se z celkem slušné pozice ukončit své působení na Omikronu.
Se všemi se loučím, hlavně s těmi co si se mnou hráli. Byla radost Vám brát města :)

Buď pozdraven, hráči Long,

Sdělil jsi nám, že už nechceš hrát na světě Omikron a že chceš svůj herní účet z tohoto světa odstranit.
Než to se svou aktuální říší vzdáš, dobře si prohlédni, co všechno se ti už podařilo.

Pozice: 2
Města: 113
Bitevní body: 1699556

Mějte se tu hezky :)
 

DeletedUser8374

Guest
Zdravicko ve spolek, nekdo nejake zpravy o Inkovy? To co zde pise podes, zni dosti desive :(

Rozloučení

Zdravím všechny hráče,
je mou nemilou poviností napsat, že hráč inkfarkt již nikdy nezvítězí v žádné bitvě a zároveň ho nikdo již nikdy nepřipraví o město....
Ač sám by rád hrál dál, tak na hru mu již nezbývá čas, ten který mu ještě zbývá se rozhodl věnovat rodině a nejbližším.....
Hra ho bavila a mnohokrát dosáhl na mety o kterých se jiným jen může zdát, škoda jen, že mu uteče v reálu meta 40 let na kterou většina bezproblému dosáhne...
Ti z Vás co s ním mají nevyřízené účty musí jen doufat, že budou mít šanci na jiném ,,světě,, ....
Hráč odchází-vzpomínky zůstávají a zároveň přeje všem jen to dobré ....
 

DeletedUser11187

Guest
Ale no… tak. Vím, že skoro nic nevím, ale nemusím vědět vše a vidět za roh, snad je víc věřit...
Minule jsem se tu rozepsala, stačily by jen ty poslední řádky. Tak dneska dvě:
Sluníčko svítí i za mraky,
jsme s mraky sžití, můžem taky...


Jo a Hannibale, co Omikron, jaké je teď počasí tam? :)
 

DeletedUser

Guest
Ty to sluníčko umíš vždycky říct líp než já. Nezbývá než věřit. A já třeba si sypat popel na hlavu.
Na omiku je krásně. Pohoda klídeček
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11187

Guest
Sluníčko toho umí, já moc ne.
:) věřit je ale to první, přece, ne že "nezbývá než..." naopak, věřit je hodně a je to začátek.

Hm, ale tomu, co píšeš o milém omiku, se mi ale až zas tak moc věřit nechce, když tam víří ten rozsypanej popel, tak tam teď asi moc krásně není :) už to nedělej :)
 

DeletedUser10513

Guest
Rozloučení

Zdravím všechny hráče,
je mou nemilou poviností napsat, že hráč inkfarkt již nikdy nezvítězí v žádné bitvě a zároveň ho nikdo již nikdy nepřipraví o město....
Ač sám by rád hrál dál, tak na hru mu již nezbývá čas, ten který mu ještě zbývá se rozhodl věnovat rodině a nejbližším.....
Hra ho bavila a mnohokrát dosáhl na mety o kterých se jiným jen může zdát, škoda jen, že mu uteče v reálu meta 40 let na kterou většina bezproblému dosáhne...
Ti z Vás co s ním mají nevyřízené účty musí jen doufat, že budou mít šanci na jiném ,,světě,, ....
Hráč odchází-vzpomínky zůstávají a zároveň přeje všem jen to dobré ....
Proti tomuto hráči jsem měl čest hrát. Grepolis přišel o velkého hráče a dobrého člověka
Vzpomínky zůstanou, napořád. Drž se, přeji hodně sil jemu, jeho rodině a blízkým.
 

DeletedUser11187

Guest
Nevím, ale doufám, že se sem občas podívá i někdo z těch, kteří už na Omikronu nejsou a na které vzpomínám, takže všem vám, kteří jste na Omikronu zanechali svá města osudu a ostatním, přeju šťastný nový rok.
 

DeletedUser9938

Guest
Na Omikronu dobojováno...Všechny divy vlastní aliance Království stínů. Tímto gratujuji novým vládcům světa...Sice se mi to nepíše lehce, ale s odstupem pár dní(co jsme přišli o naše dva divy) musím uznat, že je titul ve správných rukách.
Ikdyž jsme se této situaci snažili předejít a během Vánočního míru se snažili posílit obranu měst u divů, nedokázali jsme už ovlivnit to, že selže jeden z nás, který měl divy hlídat, stejně tak jako já a ostatní, co jsme na nich měli svá města. Ale to byl náš problém...

Naopak hráči "Království" dokázali odhalit naší slabinu a za to si titul právem zaslouží. Ještě jednou vám GRATULUJU ...

Dále bych chtěl poděkovat všem hráčům své ali Conquerors. S některými jsem hrál od začátku světa, s některými až později(někteří časem naopak skončili), ale poznal jsem, že všichni dohromady hlavně díky Dizet a Giggsy11 utvořili skvělou partu, která šlapala na 100% a to se také potvrdilo loni v létě kdy se nám jako až 4 ali v pořadí podařilo postavit hned 2 divy. Už tohle pro nás byl úspěch, na který můžeme být právem pyšní.

Jsem rád, že jsem součástí této ali a kdyby Omikron začínal až dnes,tak bych tou součástí Conquerors chtěl být opět :).

Takže děkuji všem spoluhráčům i soupeřům, bez kterých by hra nebyla hrou a těším se na plnění nových výzev, který nám přinese třeba svět "Y". :)

Michal - kkinte
 

DeletedUser10981

Guest
Jménem Království děkuji, i když nejsem oblíben u vás tak jste byli zdatní soupeři a zároveň všem hráčům co hrají Grepolis, bez vás by tato hra nebyla zajímavá a dá se říci i napnutá až do samého konce
 

DeletedUser

Guest
I já chci pogratulovat Království stínů k vítězství. Myšlenka, utvořit z několika aliancí jednu, která půjde za vítězstvím, se ukázala jako správná. Od té doby vedení Království fungovalo na jedničku. Máte můj obdiv. Bylo mi ctí spolupracovat s Vámi i s Independent. Je osvěžující vidět, že dohody se dodržují a závazky plní.
Jsem rád, že VuLKan se na vzniku Království podílel. A zároveň, že nezanikl. Potkal jsem tu partu lidí na kterou nikdy nezapomenu. Našel jsem tu sám sebe. Našel jsem tu takový svůj grepolisácký domov. I Vám všem děkuji, že jsem tu mohl být
finga, krakatoa, atreida, inkfarkt, fcstan, ienika, marci- těm i všem ostatním děkuji a přeji vše nejlepší v životě i hře

A děkuji i hráči firstazazel. Že nás dal dohromady
 
byl to krásnej svět... neskutečné zvraty a vypjaté emoce... a souhlasím s hráčem hannibalem, že korunku by měl dostat i firstazazel, protože nebýt jeho, tak jsme tento svět nevyhráli:)))
 

DeletedUser10474

Guest
zdravím všechny..
chci vám poděkovat, za skvělou hru.. šešli se tu super lidi jak soupeři, tak i spoluhráči.. těžko se mi bude končit a zkoušet štěstí jinde.. na ypsilonu už jsem to štěstí nenašel.. :) musím uznat že jsem se tady opravdu bavil.. poznal jsem tady spoustu fajn lidí ale což.... hold každá sranda jednou končí.. :)
"sláva vítězům, čest poraženým"..
 

DeletedUser

Guest
Všechny Vás zdravím...
I když se snad v každé fázi toho daného světa zmiňuje to,že jsme zde pouze ve hře a je potřeba to odlišit ve vypjatých situacích od reality,tak musím veřejně přiznat,že mám velkou-reálnou radost.
Díky lidem,kteří alianci táhli i v méně záživných částech hry,kdy několik aliancí betonovalo svůj div,či divy a hra víceméně stagnovala.
Díky všem,kteří jejich zásluhou setrvali a nyní si mohou ten pocit užívat.
Díky spojencům,kteří byli příkladem toho,jak má spojenectví vypadat. Mohu posoudit z první ruky,neboť mám mnoho měst na divech a podpor od spojenců je tam "neúrekom" .
A v neposlední řadě díky i herním nepřátelům,spousta výborných bojovníků s nepokřiveným charakterem se za červenou vlaječkou skrývá.

Nicméně,vítěz je jen jeden a mám opravdu velkou radost,že mezi ně patřím.
Díky lidi,Grep je fajn.
 

DeletedUser

Guest
Tak komu se stýská po Omikronu? Já si připadám jako dítě co mu vzali hračku. Jsou i jiný hračky. Novější. Ale něco jim chybí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru