• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
je to místo kde se dá volně diskutovat o dění v daném svět nebo i o jiných tématech, ačkoliv hra a daný svět by měly být stěžejní
 

DeletedUser5504

Guest
Správně. Já sem moc často nepíšu ale pozoruji diskuze. Lukasi Pokud hraješ na gamě můžeš se sem občas podívat a pokecat s ostatními hráči z gamy
 

DeletedUser

Guest
jako příklad bych uvedl diskuzi u bratia na slovensku kde si v jedne z kaváren vyříkávají své názory zástupci znesvářených aliancí a docela dobře se to čte:) dlouho sem neviděl takhle aktivní kavárnu, u nás to v jednu dobu frčelo tuším v kavárně Eta
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem Etu chvíli hrál, a vím jak živé tema to tam je. Myslím tím zradu a nečestné chování mezi aliancemi atd. Byl to jeden z důvodů proč jsem tam skončil. Ale tím hlavním byl asi nedostatek času. Jeden svět bohatě stačí, pokud se to dělá pořádně.
 

DeletedUser

Guest
no at je chování jakékoliv, probírat u kafe se to dá vždycky:)
 

DeletedUser

Guest
jako příklad bych uvedl diskuzi u bratia na slovensku kde si v jedne z kaváren vyříkávají své názory zástupci znesvářených aliancí a docela dobře se to čte:) dlouho sem neviděl takhle aktivní kavárnu, u nás to v jednu dobu frčelo tuším v kavárně Eta


u nas na slovensku sa v kaviarni stale debatuje,je to mozno tym,ze my,slovaci mame na grepolis viacej casu,kedze sme od prirody lenivi a do prace a skoly sa nechce a nechce:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mám dotaz.
Je pravda že se chystá na Gamě grepo 2.0 ???
A to v nejblišší době?
 

DeletedUser

Guest
Ohledně přechodu na novější verzi budete zavčas informováni naším adminem :)
A to na všech světech.
 

DeletedUser5567

Guest
Zavčas znamená s jak velkým předstihem? Kdysi se tu říkalo, že na jaře už to bude všude a zatím nic...
 

DeletedUser

Guest
Přechod na 2.0

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, proč se mi grepo 2.0 pořád seká. A to mám na Kaapě jen jedno město. Až to příjde sem kde jich mám 70, tak se z toho asi.... a nebo prostě přestanu hrát.
Faktem je, že jsem hlasoval pro přechod na 2.0, ale to jsem ještě nevěděl že to bude takovej problém.

Díky za odpověď.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ahoj, asi to bude způsobeno Tvým pomalým připojením k internetu. Každopádně si zkus projít toto téma, možná Ti to pomůže...
 
Nahoru