• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Delta

DeletedUser

Guest
Každopádně to vidím tak, že až zmizí ze světa *ROMA* tak SUPERNOVA půjde do zbytku PLI, a RčV půjjde do supernovy a KT-C ..
 

DeletedUser

Guest
Informace o tom co se dějem mezi KT, hogem a supernovou moc nemám, zato vím co se děje na západě delty... a pro KT to nejspíš příjemný nebude.
 

DeletedUser

Guest
Už se moc těším až nám ukážeš, jak se má hrát uTasi.
Wikingové
 

DeletedUser

Guest
Samotný wikingové sestoupil mezi nás smrtelníky:)
Je mi jasné, že já způsobuji vám tygrům potíže, které nevidíte rádi, ale o soupeření aliancí tahle hra je.. ne?
 

DeletedUser

Guest
Já nemám problém bojovat s AZ,dokonce mě to začelo zase bavit:)Ty víš kdo se k tobě blíží a věř že ten hráč tě nenechá.Ale o tom je ta hra....Pár dotazů,jak jsi přišel na to,že jsme s HoGem nepřátelé?Kdy byla vyhlášena válka?Neútočí náhodou HoG i na Vás?Jinak i v AZ jsou hráči,se kterými se dá omluvit a hrají fér.
 

DeletedUser

Guest
Mě to taky celkem s vámi baví.. tahle hra je o boji a já se boji nevyhýbám.
Toho dotyčnýho sem radši netahej... měl jsem k němu úctu, ale to co nedávno předvedl mi úplně vyvrátilo iluze o něm. Je to dobrej bojovník, ale chování má na úrovni 10ti letýho dítěte.
S hogem máme spíš bezvýznamný šarvátky.. nic kvůli čemu se vzrušovat a to, že jste s nima na nože už je známo opravdu dlouho.
Totéž co jsi psal o AZ... máte spoustu hráčů co maj nějakou svou čest a dá se s nima mluvit... takhle to je asi v každý alianci
 

DeletedUser

Guest
já bohužel u sebe nemám žádného dobrého hráče AZ,(kazi,miheros..),tak mě bude chvilku trvat,než se k vám dostanu a ukážu vám svůj talent na boj:D
 

DeletedUser

Guest
Každopádně to vidím tak, že až zmizí ze světa *ROMA* tak SUPERNOVA půjde do zbytku PLI, a RčV půjjde do supernovy a KT-C ..

Do jakého zbytku PLI ?? Na 63 tam má PLI jen pár měst a ty jsou farmena supernovou . Jinak taky si myslím že RČV pude do Supernovy ,ale do KT-C to ne . Jen aby se pak RČV nedivila že Supernovy bude mít navrh .. :grepolis:grepolis:grepolis Ale o tom to je :)
 

DeletedUser

Guest
No kdyby chtěli bojovat s námi,tak by už začli když jsme bojovali s HoGem.To byla pro ně šance,ale nešli do toho,tak sami podle mě proti nám nepůjdou.A kdoví jak to dopadne s Hogem,ty nejlepší válečníci už to podle mě balí.
 

DeletedUser

Guest
Proč bohužel:)Já budu jen rád.:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte,kdy má příjít update 2.00 taky na Deltu?
Díky.
 

DeletedUser40

Guest
To bohužel nikdo neví, jen můžeme spekulovat. Jedno je jisté, přijít přijde určitě, ale kdy, to je ve hvězdách... Může to být už tento měsíc, může to být třeba až příští rok.
 

DeletedUser

Guest
konečně

To se nám to ale skvěle rozjelo že ? AZ proti HoGu a Supernově :) , konečně to bude za něco stát :grepolis:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ono to není jen AZ proti supernově a Hogu. Ostatní aliance se i když to leckdy nedávají otevřeně najevo postupně přiklánějí k jedné nebo druhé straně a schyluje se přímo ke světové válce a bude, nebo už to je nejdivočejší válečný konflikt kterej tenhle svět zažil a zažije:cool:
Tímto zdravím hráče z druhé strany barikád a přeji hodně štěstí. Od farmaření tu přeci nejsme;). Kostky jsou vrženy.:grepolis:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Už zkrachovala. Okna zatlučená, vandalové a bezdomovci se potulují kolem...
 

DeletedUser

Guest
Jestli víte o někom, kdo by si chtěl pokecat o dění na deltě či jen tak potlachat, pozvěte ho sem :).
Budeme jenom rádi :)
 
Nahoru