• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
no já myslím že mé utopení by dost lidí kvitovalo:p

jestli je někde zima tak na alfě.. asi to tam trošku rozžhavíme:) možná mě to bude stát vojsko a hru ale aspon nebude nuda:cool:
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že nám to tu nějak umírá... Copak už na Alfě nikdo nehraje? :grepolis

Btw: Havrani do toho! :D
 

DeletedUser

Guest
Já Ti dám Havrany až Ti bude země malá:p
že já nezorganizoval palácový převrat!!
 

DeletedUser

Guest
Morfeusi, jen jací havrani ?!

Morfeusi, asi ne, jen já :D
A jací havrani ?! :-!
 

DeletedUser

Guest
...ale ještě než zmrzneme, tak vám vypálíme vaše schátralá městečka :p
 

DeletedUser

Guest
Aloha.Potřebuji informace kdo byl vůdcem v alianci LFFF a v alianci Havrani :) .Dělám mini film ve kterém tyto informace chci použít.A ješte by se i hodila informace na které světové straně se nejvíce nacházeli.Děkuji.
 

DeletedUser4587

Guest
Tak v LFFF byl vudce Legolas, ale ten nebyl aktivni tak se vudcem stal Drak(v nicku mel jeste nejaky cisla ale nevim jaky)
 

DeletedUser

Guest
Havrany vedl hráč Havran, tuším :)
Na mapě byl jeden čas mým blízským sousedem. Strana to byla jihovýchodní.

Dodnes nechápu, jak mě to tam mohlo vyhodit, když jsem na růžici zadávala severozápad jako vždy :)
 

DeletedUser

Guest
Sinet - systém asi neuměl strany, protože mě taky hodil na opačnou, než jsem chtěl :D Ale nevadí, alespoň jsem nyní mezi fajn lidma. Kdyby mě to mrsklo tam, kam jsem původně chtěl, byl bych teď býval v alianci svého nynějšího nepřítele :D
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak takhle k nám přišel Ningen:D obyčejná náhoda:) no mohl jsi zas bojovat po boku hodného Morfea a teď se musíš spokojit se zlým Sultanem:D
 

DeletedUser

Guest
Sultane, ningen k vám přišel coby ztroskotanec, trosečník, ale už je to snad lepšejší :) Jinak já všeobecně spíš tíhnu k agresivnímu a násilnickému chování, takže mi zlý kluci plně vyhovují, muhehe :D
 
Nahoru