• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Jaký je váš první dojem ze hry?

Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?

  • Nejlepší

    Hlasy: 82 29,7%
  • Dobré

    Hlasy: 169 61,2%
  • Nic moc

    Hlasy: 21 7,6%
  • Hrozné

    Hlasy: 4 1,4%

  • Celkový počet hlasujících
    276

DeletedUser

Guest
První dojem-vypadá to hezky,ale pokud nemáte peníze na prémium,tak se šance na úspěch ztácejí v nedohlednu. Pokud hrajete jen pro zábavu,ne pro umístění v žebříčku,je to v pohodě.
 

DeletedUser

Guest
Na první pohled jsem nabyl dojem že je to docela dost podobné DK. Ale postupem času zjišťuji, že to bude složitější a hlavně finančně dražší, pokud bude chtít být hráč na špičce, z čehož jsem trochu zklamán.

P.S. Ty smajlíci vypadaj jak opičáci....
 

DeletedUser

Guest
A kdo hraje na žebříček? Postavíš vojáky a smeteš ho a je ti jedno co má či nemá, protože tohle je :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hra mě zaujala, baví mě, grafika povedená, prostě supr, snad mě brzo neomrzí. :-D
 

DeletedUser

Guest
Hej, zatím to vážně vypadá nadějně, uvidíme za nějaký čas :))
 

DeletedUser

Guest
Mé první hodnocení je velice kladné, hraji sice teprve pár hodin, ale už teď se raduji s každého, i toho nejmenšího pokroku a moc se těším co bude dál.:)
 

DeletedUser214

Guest
zatím se rozkoukávám,ale moc mě neseděj velký rozdíly s PÚ.bez peněz e daleko nedostanete.ještě by to chtělo trochu porovnat kmenové forum,aby se mohlo lépe přesouvat kmenové forum.kdyby s tím šlo hejbat jako na DK,určitě by to pomohlo
 

DeletedUser

Guest
Určitě má hra hodně velký potenciál. Uvidíme, jak budou němci pružní při dolaďování detailů.
 

DeletedUser

Guest
Otázka: Jaké jsou vaše první dojmy ze hry?


Odpověď: Že je to největší bomba všech online her.:cool:
 
Nahoru