• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hrajete na nějaký hudební nástroj ?

DeletedUser

Guest
ALOHA ALL :O)
Chtěla bych se zeptat, zda jsou mezi námi i nějací muzikanti a zda někdo z vás nehraje na citeru ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, kdysi jsem se chtěl učit na foukací harmoniku, moc by mě to lákalo, protože bych pak byl dobrým doprovodem ke kytaře někde u ohně na táboře u trampských písniček. Ale pak jsem zjistil, že jsem na hudbu hluchý jako poleno, takže ač jsem se snažil hodně, nikdy z toho nic nebylo, nedokážu zahrát snad ani stupnici.
 

DeletedUser

Guest
no já hrát na žádný nástroj nemohu
protože postrádám jakýkoliv hudební sluch
 

DeletedUser

Guest
já umím na klavíru Piráty z karibiku a Kočka leze dírou, pes oknem... to víte, jsem talent ;)
 

DeletedUser

Guest
Já ne ale brácha má bubny sonory takže jsou dobrý ale vadí mě ten hluk:grr.
 

DeletedUser

Guest
Tak můj první "nástroj" byla zobcová flétna :p pak jsem se vyučil kytaristou ;) :D a teď mě bratr, který umí výborně na bicí (má kapelu) mě bude přeučovat na bicí, aby mohl zpívat a chce mě zapojit do kapely :)
Ale kočka leze dírou na klavír taky zahraju :D
 

DeletedUser

Guest
Trochu klavír, ale žádná sláva to není..., třeba od Chopina nezvládám absolutně nic;)
umím jen pár lehčích skladeb, ale snažím se no...:)
 

DeletedUser

Guest
Bere se rádio jako hudební nástroj?
ICQ5_05.gif
 

DeletedUser

Guest
A co teprve já? Já bych v tom mohl soutěžit na olimpiádě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ehmmmm ...... tedy ... no .....
Tož OK - moje máma si myslela že sem snad nějak nadaný ( kde k tomu přišla , nevím ) a tak mně přihlásila do houslí. Učitel si napřed myslel že sem zabloudil a že ten futrál co mám , mám jen na svačinu - jaké bylo jeho překvapení , když druhý den přišla moje matka a řekla mu že to myslí naprosto vážně.

Hóódně to zkrátím - po půl roce - kdy už i učitel pomýšlel na odchod ze školy , zřejmně do nějakého nervového sanatoria - sem se rozhodl že pro hudební branži asi nebudu to pravé a housle sem jednoho krásného dne , totálně rozflákal.

Od té doby mně učitel mněl o hodně radši a i moje matka uznala že asi přestřelila.

Ale hudbu sem ůplně nezavrhl a jako samouk laik docela obstojně hraju na klavír, popřípadě dceři seberu klávesy.
Podle některých lidí hraju hodně dobře ( já myslím že ne - ale pochvala někdy potěší )
 

DeletedUser4262

Guest
No jo no ... hraji na kytaru, foukací harmoniku a teď na basovou kytaru.
 

DeletedUser4262

Guest
A umíš dobře?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru