• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Hra: co bys raději?

DeletedUser

Guest
No když by to muselo být, tak potom jedině do kostela.
Ikdyž se přiznám, naposledy jsem byla s Johnderem a to v synagoze :)

Copak bys raději k večeři ?
Vepřový řízeček a nebo drůbeží ?
 

DeletedUser

Guest
Právě jsem dojedl kuřecí přírodní tak je čas na vepřovej:)

co by jsi raději, létal bez křídel nebo plaval bez ploutví?:)
 

DeletedUser40

Guest
No raději létat bez křídel, protože plavat bez ploutví dokáže takřka každý.

Co bys raději: být ''úspěšným'' českým politikem nebo celebritou, známou takřka jenom aférami? :D
 

DeletedUser

Guest
No, v tomto případě raději politikem... přece jenom mají svoje jistý... Taková celebrita známá jen aférama - za chvíli po ní neštěkne ani pes... zato politik má vystaráno až do konce života. ;)

Co bys byl raději, trosečník na opuštěném ostrově a nebo bezdomovec v New Yorku?
 

DeletedUser

Guest
Bezďák-má kolem sebe lidi.

Co by jsi raději
Chodil na vysokou a trápil se učením/být volný a bezstarostný ale nevzdělaný
 

DeletedUser

Guest
Tak já chodím sice na vysokou,ale zase se tak netrápím stím učením.
Ale kdyby bylo vše zdarma a nehledělo by se na vzdělání tak raději ta volnost a bezstarostnost.

Kdyby jsi si měl vybrat mezi dvěma moderátory,který by to byl?
Sultan/Jonik
 

DeletedUser

Guest
Tak já volím Sultana samozřejmě... ne že by byl jonik špatný moderátor, ale Sultana znám přece jenom víc než jonika. ;)

Co bys raději, žil na Marsu nebo na Venuši?
 

DeletedUser

Guest
:)Mars je chlap,Venuše je žena kde je hnusný vzduch,takže raději na Marsu.Včera bylo ve zprávách,že našli novou planetu kam se můžem do roku 2012 přestěhovat,kvůli konci světa,tam bych raději žil.:)

Máš raději hry od InnoGames/od jakékoli jiné firmy(nebudu dávat konkrétní příklad,abych nedělal reklamu)
 

DeletedUser

Guest
Mám rád hry od Innogames, jelikož jsou velice dobře propracované a vládnou internetu.

Co bys raději. letět k oblasti 51, a nebo letět do Ruska?
 

DeletedUser

Guest
Mno.....sice ta oblast 51 je lákavá, ale vzhledm k tomu že jse mi líbí Ruské(respektivě Sovětské) zbraně, technika a speciální jednotky Specnaz, a měl bych možnost jet na nějaký výcvikový nebo poznávací zájezd, tak do Ruska:D

Co by sis radši vybral:
Být mohutný a silný tygr vládnoucí džungli, nebo divoký kůň který se prohání po stepích?:)
 

DeletedUser

Guest
Určitě tygr, není nad pár dobrých šarvátek (-: a zpevňovat tak své postavení.

Kde by jsi radějí žil: Středověk nebo novověk?
 

DeletedUser

Guest
Ani jedno.Nejraději bych žil ve starověku(zajímám se o něj už 14 let),nebo taky bych žil v pohádkovém světě tedy Narnii.:)
Ale když to není v otázce tak samozřejmě středověk.

Další by raději běhal nahý po václaváku(či někde kde je moc lidí)/nebo by musel např. sníst svou noční můru,nebo cokoli udělat stím,čeho se nejvíce bojí.

Já osobně bych raději to druhé,jelikož bych zabil mnoho smyšlených nestvůr,které mám jako noční můru.:D
 

DeletedUser40

Guest
Tak v Praze mě nikdo nezná, takže by mi to proběhnutí až tak nevadilo... :D

Co bys raději: šel do pekla nebo nebo do nebe?
 

DeletedUser

Guest
Do pekla - to mám totiž zcela jistý a marně doufat v něco jiného je ukrutná blbost.

Co máš raději:
plnotučnou nabo kremžskou hořčici ?
 

DeletedUser

Guest
krémžskou:)
a co bys raději udělal/a, snědl/a kilo hranolek s horčicí, nebo snědl/a půl kila špekáčků s tatarkou?:)
 

DeletedUser

Guest
Mně na příloze nezáleží - nejsu vybíravá, takže tatarka, kečup horčice - to mi je jedno.
Půl kila špekáčků je cca přibližně 6 vuřtíků naší standardní velikosti.
A když by byli i bezlepkové, tak bych je hezky na ohýnku určitě sežvejkla velmi ráda... mlask...
Leč - držím 14ti denní STOM MASU, tak bych se musela vrhnout na ty hranole :(
Ale půl kila ? No to si nedovedu ani představit, nejspíš by mi lezli i ušima :D

Chodíš raději do McD nebo KFC ?
 

DeletedUser

Guest
Tak z tohodle výběru asi McD, ale kočky a psi prodávaj všude stejný:D(joke)


Co bys raději, řádový pěšák nebo polní maršál?
 

DeletedUser

Guest
Určitě bych byl ten, kdo by se přiřadil do první linie... Než řvát a buze***** všechny okolo... To bych radši vzal pár zmetků s sebou (-:.

Kdyby jsi měl/a možnost se dostat přes oceán lodí nebo letadlem... Čemu by jsi dal/a přednost?
 

DeletedUser40

Guest
Tak kdyby ta loď nebyla Titanic, tak mile rád, protože létání moc v lásce nemám... :-/

Co bys raději: zápasil s Chuckem Norrisem nebo Jamesem Bondem?
 

DeletedUser

Guest
Radši s Jamesem Bondem, nejsem přeci sebevrah abych šel proti Chuckku Norrisovi:D

Co bys raději, proletěl se F-16, nebo raději starým dobrým Spitfirem?
(já bych bral raději Spitfire, je to nádherné letadlo:))
 
Nahoru