• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Hlasování - 3. etapa

Čí dílo se Vám líbí nejvíce?


  • Celkový počet hlasujících
    15
  • Anketa uzavřena .
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

deset dní uplynulo jako voda a opět můžete vybírat, čí dílo se vám líbí nejvíce a podpořit svým hlasem autora.

Seznam jmen spolu s výtvory:


Konečné rozhodnutí o výsledcích soutěže má Grepolis tým, hráčská anketa jej při rozhodování podporuje.

S pozdravem,
Váš Grepolis tým​
 

DeletedUser

Guest
Už jsem myslel, že anketa nepřijde. Těším se na další etapu a uvidíme zda při mě bude stát zase štěstí jako v poslední etapě. Uvidíme ať nejlepší vyhraje. kulich
 

DeletedUser

Guest
Já jen čekal na to a štírku hodně štěstí když máš nejvíce hlasů.
 

DeletedUser10159

Guest
díky tvé dílo je skvělé musím říct

jo mám dotaz kolik hodiň bude trvat eš tě hlasování?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10159

Guest
cooooooooooooooooo? ti jo já jsem si myslel že bude asi jenom 48 hodin
 

DeletedUser

Guest
Chci se jen omluvit, jeden můj hlas je neplatný, omylem jsem hlasoval na starém účtu - Akiska10 .
Díky, za pochopení...

Doufám, že budu alespoň 3. .. ://
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji ti, ale pro mě nikdo nehlasoval a byl bych za každý hlas rád, protože vidím svůj neúspěch (zatím). Děkuji každému za hlas
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bcyh poprosit aspoň o jeden hlásek v této anketě. Za každý budu rád, bohužel se to zatím nikomu nelíbí. Děkuji všem
 

DeletedUser

Guest
*kulich* hlasují zde hráči a my tým jinde, kdo ví, třeba tam ti hlásky chodí :)
 

DeletedUser

Guest
Tak gratuiluji těm kteří získali nejvíce hlasů. Doufám, že se mi to povede příště. Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru