• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
Přidám ještě hádánky. Pravidla: Kdo uhodně hádanku pokračuje, tedy dává novou. Čeká se na potvrzení zadavatele.
A nebude-li zadavatel, může ověřit odpověď moderátor, ať už sám nepo na něčí žádost. Pokud nedá oprávněná osoba hádanku v dohledné době (cca24-36hod) tak ji tam dá někdo jiný:) ideálně modem nebo zadavatelem vyzvaný.
Pokud si je odpovídající více než 100pro jistý že odpověděl správně tak může dát novou hádanku hned, ovšem splete-li se bude jeho hádanka smazána


POZOR ÚPRAVA PRAVIDEL
dnešním dnem (2.12.2010) počínaje omezuji počet hádanek které můžete v jeden den přidat na dvě.. je mi líto ale jinak v tom je děsný zmatek sami to vidíte.. hádat můžete ale když uhodnete potřetí tak už nemůžete přidat.


Začínám:
Ten, kdo ji vyrobil, ji nepoužije. Ten kdo ji zaplatil, ji nepotřebuje. Ten kdo ji užívá, okem ji nespatřil. Co je to?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to vím a nepovím, jen chci poukázat na úpravu pravidel, která je červeně hned v prvním příspěvku.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem zde, je to tak, Johndere.
Jen tak pro zajímavost je to hádanka z Posla smrti.

PS: Sultane to mě nenapadlo, dobře jsi to upravil, aspoň se nebude muset zbytečně čekat když bude někdo bůh ví jak dlouho, bůh ví kde...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všechno žere, všechno se v něm ztrácí, stromy, květy, zvířata i ptáci; hryže kov i pláty z ocele, tvrdý kámen na prach semele; města rozvalí a krále skolí, vysokánské hory svrhne do údolí.
 

DeletedUser

Guest
Myslím že odpověď je čas. Nemáš tu hádanku z knihy Hobit aneb cesta tam a zase zpátky???
Do háje gadoking mě předběhl.:grr
 

DeletedUser

Guest
Razili mě a řezali,
tvarovali a chladili
a pak na kruh poutali,
abych vyjevil co ukryli.
 

DeletedUser

Guest
Už jsem se lekl že na to nikdo nepříe.
Ano je to klíč.
Je to hádánka ze seriálu StarGate - SG1 díl 10×10 Pátrání část 1.
 

DeletedUser

Guest
Peče se to, vaří se to, smaží se to, nejí se to, co je to?:)
 

DeletedUser

Guest
Špejle od jitrnice nebo jelita :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
přesně tak, snad si večer dám jelítko i jitrničku:)
dávej další.
 

DeletedUser

Guest
No, snad se traktůrek neurazí :-D, ale aby nestála řeč taky jednu přihodím.

Uvnitř tebe jsem, vnitřně tě dusím, aby jsi mě zatratil, vyzradit mě musíš.

Neurazí, už proto že tu několikrát byl a nereagoval. S
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ne, trošku napovím :). Jakmile se to dozví někdo další , ta věc okamžitě zmizí.
 
Nahoru