• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Filtrování osobních zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept:
Zavedení filtrování osobních zpráv ve hře dle uvedeného nicku odesílatele.

Důvod:
Mnozí hráči shromažďují větší množství zpráv kvůli diplomacii apod., proto je pro ně krajně neefektivní neistále poštu promazávat. Jednoduché filtrování příchozích zpráv by umožnilo vypsat všechny zprávy/komunikace s jedním hráčem dle zadaného nicku. Ulehčí se tak prohledávání zpráv.

Detaily:
Jednoduché okénko vyhledávání, kde by se po napsání nicku konkrétního hráče a případně potvrzení tlačítkem zobrazily pouze zprávy poslané oním hráčem. Předpokládám podobný mechanismu, jako "nápovědu" při zadávání nicku pro příjemce zprávy či zadávání jména města v BB kódu pomocí definovaných tlačítek.

Grafika:

Možno zařadit jako ikonu vedle stávajících filtrů na příchozí, zodpovězené apod. vlevo nahoře v okně zpráv. Po rozkliknutí by se objevilo zmíněné okno pro vyhledávání.

Rovnováha:
Návrh by neměl výrazně zasahovat do ničeho.

Podvádění:
Neumožňuje.

Závěr:
Dle mého soudu by nemělo být složité takové vylepšení zavést (díky již existujícím podobným prvkům) a mnoha hráčům by to usnadnilo vyhledávání ve zprávách.
 

Thasoss

Grepolis tým
Já bych uvítal, aby do toho okénka šlo napsat nejen nick, ale i jakékoliv slovo. Po zadání by to projelo nejen seznam všech adresátů ale i obsah pošty. Pokud sháníte jedno jediné info a máte poštu z března 2012 a průměrně v každé z nich 6 stránek, tak je to "sranda" hledat :)
 

DeletedUser

Guest
To už by asi bylo moc :)

Většinou vím, kdo mi to konkrétní INFO poslal, ale mám od něj tři zprávy za poslední měsíc a hledám to mezi 100 zprávami.
Takhle si napíšu nick a vyplivne mi to 3 zprávy od toho hráče. No a ostatní potřebné už si dohledám.
 

DeletedUser75

Guest
Tento systém bude navrhnut firmě InnoGames GmbH.
Lock a přesun, děkuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru