• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Juktas

začínalo se bez pípáků a podívejte kde ted jsme hlídají za nás telefony a to je v pohodě tak hold i strategie se mění
 

DeletedUser12491

Guest
kaslem na takovou debatu...ja chci jen bojovat a ne furt psat písmenka..
 

DeletedUser12684

Guest
Nevěděl jsem kde se zeptat tak to hodím sem.. jak se slučuje příspěvěk? nad 10 tisíc znaků mě to nepustí k odeslání
 

DeletedUser12305

Guest
nad 10 tisíc znaků to nelze, máš pravdu. Nech to tak, jak to je :) Já to sloučím.
 

DeletedUser12491

Guest
našemu blogaři----
Vážený kolego,velice chvalim Tvuj poslední blog,je to hezke a zajimave pocteni,kdyby jsi timto stylem zacal od zacatku,nemohl bych mit s tebou problem který mam--za Tve predesle blogy
Tento je super---pokracuj timto stylem,kdy jsi snad poprvé nevyzdvihl sam sebe nebo Tvou alianci.
Presne takto se ma chovat nezaujaty blogar,ted jsi to poprvé ukazal
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser12684

Guest
Já si za každým předchozím blogem stojím... není tam nic co by nebyla pravda, tvoji vlastní spoluhráči to potvrdili a všechno co se ti nelíbilo jsem vyvrátil důkazy...
 

DeletedUser12224

Guest
Kluci duťáci, nějak nám mizíte před očima :) hlavně Kovi :-D
 

DeletedUser9683

Guest
Kdepak máme koviho? Pojďte ho hledat :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12491

Guest
kovi dal restart ---ruplo mu v bedne---protože uz neunesl jak jsme ho zacli rozebirat:):):):):eek:

arakusi.mam navrh.dalsi blog s kovim jak se dava restart
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12684

Guest
No rozhodně to ten reset nebyl kvůli tomu, že jste mu vzali 2 města... a teď když kovi přestal hrát tak můžu říct jak to bylo s tím špehováním... neměli jsme a ani nemáme u vás jediného špeha

0d53d9ff205f45939203ce90c3258caf.png


byl to jenom výmysl aby jsme vás namýchli a nasadili brouka do hlavy. Prý jste měli špeha odhalit, nějaký aniat... no tak ten s námi ani jednou nespolupracoval..

Co je ale pravda, že nám občas vaši hráči poslali nějaký info, když se na vás naštvali... tolik ke špehování
 

DeletedUser9683

Guest
A tu o perníkové chaloupe tam nemáš? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru