• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze světa Baris

DeletedUser2538

Guest
Máme screenshot z polského serveru,kde je používání botu normalni,takze pokud vedení grepolis nezakročí a to razne a rozhodně, připojím se ke lidem od batalionu a koncim s Grepolis
 

DeletedUser13027

Guest
Będę czekał na tego waszego bana.
Więcej się nie będę wypowiadał bo nie ma tu z kim merytorycznie rozmawiać.
Gram I grałem zawsze uczciwie A wam się nie będę tłumaczył bo może kiedyś sami dojedziecie do takiego poziomu gry. Pozdrawiam
 

DeletedUser13025

Guest
Idk, why are u trying to insult me. Tell me, who is less inteligent.
You even need a script, to be atleast on my level.
I sent 3 attacks on you at the same time without timing and you were completely lost.
Classical polish dumbs, who are trying to heal their wounds by using scripts on czech server.
W/e IP ban is going to solve everything :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10779

Guest
Jo,už to konečně všichni pochopte,my Češi jsme prostě všichni lamy a neumíme to.:))) Nevím,proč tedy leze na české servery tato parta? Že by je už z polských vypráskali?:)) S každým příchodem na český server se chvástají,jak čechům ukáží,jak se hraje. Zatím jsem od nich zažil jen na Rhetymnosu reset.:)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13027

Guest
[QUOTE = "Lelouch L., post: 135553, członek: 13025"] Idk, dlaczego próbujesz mnie obrażać. Powiedz mi, kto jest mniej inteligentny.
Potrzebujesz nawet scenariusza, aby być co najmniej na moim poziomie.
Wysłałem 3 ataki na ciebie w tym samym czasie bez czasu i byłeś kompletnie zagubiony.
Klasyczni polscy głupcy, którzy próbują leczyć rany za pomocą skryptów na czeskim serwerze.
Zakaz W / e IP rozwiąże wszystko :)[/ QUOTE]

Haha 3 ataki w
Idk, why are u trying to insult me. Tell me, who is less inteligent.
You even need a script, to be atleast on my level.
I sent 3 attacks on you at the same time without timing and you were completely lost.
Classical polish dumbs, who are trying to heal their wounds by using scripts on czech server.
W/e IP ban is going to solve everything :)

Weź się nie ośmieszaj Januszu ....
3 ataki ?? Haha na mnie nie robiłeś I nie robisz wrażenia więc skończ już kłamać I budować swojego ego że mnie pojechałeś 3 atakami. Podaj Nick na grze to zawsze możemy się zmierzyć.
 

DeletedUser13030

Guest
1. Nemáme rádi cheatery a hráče co používají nelegální rozšíření ve hře. To je důvod proč jsme opustili polské servery.
2. Většina z nás hraje grepolis déle než 5 let, také máme vyhrané světy na polských serverech.
3. Většina z nás má časování natrénované během mnoha let grepolisu takže nepotřebujeme programy které by za nás připravovaly akce.
4. pokud naši nepřátelé mají pochyby, mají kontaktovat podporu a ne nás pomlouvat na fóru.

To je vše co k tomu můžu říct.


Aviva
Hráč roku 2013 /Korynt.PL/
 

DeletedUser13027

Guest
[QUOTE = "Froganer, post: 135556, członek: 10779"] Możesz liczyć ze swoim BOTEM. :))) [/ QUOTE]

Weź się ogarnij chłopie do gimnazjum chodzisz że tak płaczesz??
 

Thasoss

Grepolis tým
No,posledních pár příspěvků není jazykem mého kmene,takže se vyjádřím jen k těm výš,ale pokud si tu iks ZKUŠENÝCH hráčů myslí,že něco není v pořádku,taky by s tím ajťáci INNO měli něco dělat,jinak půjde tahle hra do kopru.A všichni víme,že virtuální svět je vždy o tom,že se nejdřív vytvoří mínus a pak se hledá plus,tak kluci hledejte,protože jinak přijdete o práci a my o zábavu:-(((((
Někteří zkušení se považují za zkušené jen proto, že dosud nenarazili na opravdu tvrdé soupeře. Protože někteří z těch zkušených, kterým se to už stalo, svoje oponenty vesele obviňovalo ze všeho možného i nemožného. A teď to dělají zase. Což celou váhu takových obvinění značně snižuje, tomu asi rozumíš.

Tak tady jsem se pobavil nad hráčem Szagi,který mi tvrdí,že bych měl začít hrát a né stavět hradby a defovat se. On se objevil na Rhetymnosu jen ze zoufalství,že jejich ali neudrží kolku. Pořídili si 3-4 takovéto hráče s 1-2 městy a sedali na morálku,jinak jim to ani nešlo.:) Takže,když se vám takovýto hráč objeví na ostrově,neuděláte nic. Vystaví hradby,nechá se ostatníma zadefovat a při té morálce by to byli jatka. Začne si hrát na velkého hrdinu,pojmenovává si urážlivě města a pak projíždí města v okolí katama a bourá.
Tak takovejhle je ten náš Szagi. Všichni jejich větší hráči,co byli u mne na ostrovech,tak předali města těmto morálkářům,protože jsem jim tam sedal bez problémů,pokud tam nebyla morálka. Najednou je frajer.:(
Pokud si někdo pojmenovává urážlivě města, máš ho nahlásit a ideálně si to i vyscreenovat. K tomu zbytku platí jedno - smiř se, že oni holt třeba hrají takticky.

@Szagi Could you please stop breaking the forum rules? ;)

@Lelouch L. IP bany se nedávají.
 

DeletedUser13030

Guest
Můžu vás ujistit že žádné nepovolené programy nepoužíváme. Jako důkaz pro podporu může být historie mých útoků z rhethymnosu kde jsem si to procvičoval na hráčích aliance rytíři železného kříže. Zde bylo i mnoho pokusů kde jsem to netrefil i o několik vteřin.
 

DeletedUser351

Guest
Vážení polští hráči, dovolím si trochu vysvětlit co je hra Grepolis. Je to bojově strategická hra, ve které musí hráč aby uspěl , (měl by) u hry přemýšlet strategicky v prospěch sebe a ve prospěch celku, se kterým hraje. Bohužel ne všichni hrají na takové herní úrovni, aby dokázali (a to hráči všech národnosti) myslet strategický využili své schopnosti (nedokážou to ve hře) , proto hledají cesty jak kompenzovat svou neschopnost jiným způsoben než přemýšlením :) . Podle mého názoru jsou to hráči s psychickou poruchou kterou trpí v reálu. Osobně mi je líto takových lidi.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bravo, už je to zase tady. Akorát jsem to čekal dřív, tuhle českou chuťovku. Dělání psychologických rozborů soupeře na základě ničeho. O mojí alianci se říkalo, že jsme banda sockařů na dávkách, kteří 24/7 prdí do židle u počítače. Přitom všichni měli práci, jezdili po výletech, grilovačkách a já nevím, po čem všem. Ale hráli jsme prostě tak efektivně, že to nikdo nepobral, min. do okamžiku, dokud s námi nezačal hrát. Mně osobně je líto lidí, kteří mají potřebu vynášet takové soudy.
 

DeletedUser351

Guest
Thasos , pokud čteš nikoho nerozebírám a neurážím! Prostě mám tenhle názor nic víc nic miň.. Že se ve hře používá něco nepovoleného je neoddiskutovatelné a nejenom ve hře Grepolis. Příčiny jsou samozřejmě různé , můj názor jsem sdělila a každý si to probere po svém.
A pokud se neprokáže opak za názorem si stojím. Je jiné hráče urážet , ale aby hráč používal něco nepovoleného ve hře má to nějakou příčinu, dětská nerozvážnost, dostatek peněz atd. a podle mého názoru k tomu patří i psychika hráče. A to není urážení jak či psychický rozbor to je fakt.
Ps: Mne zase je líto lidi , kteří nedokážou přijmout realitu takovou jaká je, nebo nechtěnost bojovat proti nepoctivým hráčům? Už tak či onak je to smutné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12157

Guest
Když pomineme ostatní světy a to, že se na polských programy na časování používají a zaměříme se jen na tohle JEDNO konkrétní dobývání...co je na něm divného?

O ostrov vedle mají hned 20 měst...řekněme, že polovina je na pozemní útok/sirky, polovina na obranu/birky. Všechny jednotky mají na rychlých člunech - jelikož jsou ze startu města mnohdy univerzální, není problém mít v každém jak pomalý člun navíc, popřípadě u birém a obrany na člunech ještě sirku...To znamená, že můžou časovat každé město na třikrát...Nevím jak vy, ale já stihnu každý útok/podporu při časování otočit nejméně pětkrát až šestkrát a určitě tu bude mnoho dalších, kteří jsou rychlejší. To znamená 15 časovacích pokusů pro každé město (sirkové jen 10), to není málo, nemyslíte? A kor z ostrova mohl pozemku posílat ještě s hoplou, mečem , LUKEM (jak jde vidět na obrázku z časovačky) - suma sumárum utocnou zem z ostrova mohl časovat 20x ...25x , kdyby se netrefil ani praky a chtěl poslat jen jízdu ... A to nezapočítávám, že bude určitě rychlejší a stihne pohyby při časování vícekrát otočit:) já bych na takovéhle časovačky neměl, ale jestli jsou vážně sehraní a všichni umí opravdu hrát, nevidím na tom nic zvláštního...

Toť vse...něříkám, že jsou čistí - nic o tom nevím, neznám je. Jen mi prijde blbost psát , že je takovéhle časování "statisticky nemožné"
smiley_emoticons_lol.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:
thasi ty si nevidiš ani na špičku bot hihi a pokud jsme takovy darebaci že tu s nami vubec ztraciš čas a otviraš tu na nas ty svoje chytry usta preju ti pěknej den a doufam že alespon v realu tě ma někdo rad
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13025

Guest
Když pomineme ostatní světy a to, že se na polských programy na časování používají a zaměříme se jen na tohle JEDNO konkrétní dobývání...co je na něm divného?

O ostrov vedle mají hned 20 měst...řekněme, že polovina je na pozemní útok/sirky, polovina na obranu/birky. Všechny jednotky mají na rychlých člunech - jelikož jsou ze startu města mnohdy univerzální, není problém mít v každém jak pomalý člun navíc, popřípadě u birém a obrany na člunech ještě sirku...To znamená, že můžou časovat každé město na třikrát...Nevím jak vy, ale já stihnu každý útok/podporu při časování otočit nejméně pětkrát až šestkrát a určitě tu bude mnoho dalších, kteří jsou rychlejší. To znamená 15 časovacích pokusů pro každé město (sirkové jen 10), to není málo, nemyslíte? A kor z ostrova mohl pozemku posílat ještě s hoplou, mečem , LUKEM (jak jde vidět na obrázku z časovačky) - suma sumárum utocnou zem z ostrova mohl časovat 20x ...25x , kdyby se netrefil ani praky a chtěl poslat jen jízdu ... A to nezapočítávám, že bude určitě rychlejší a stihne pohyby při časování vícekrát otočit:) já bych na takovéhle časovačky neměl, ale jestli jsou vážně sehraní a všichni umí opravdu hrát, nevidím na tom nic zvláštního...

Toť vse...něříkám, že jsou čistí - nic o tom nevím, neznám je. Jen mi prijde blbost psát , že je takovéhle časování "statisticky nemožné"
smiley_emoticons_lol.gif

Právě jsme dostali poučeno od hráče, který dokázal jedinou věc na grepolisu. A tou je, že ztratil přes 130 měst na jednom herním světě.
Ah, pardon, zapomněl jsem na pár dalších věcí ... Dostávat bany za kupování měst, multiúčty. Jo a abych nezapomněl na jeho slavný konce a resety
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12157

Guest
Právě jsme dostali poučeno od hráče, který dokázal jedinou věc na grepolisu. A tou je, že ztratil přes 130 měst na jednom herním světě.
Ah, pardon, zapomněl jsem na pár dalších věcí ... Dostávat bany za kupování měst, multiúčty. Jo a abych nezapomněl na jeho slavný konce a resety
smiley_emoticons_lol.gif
Vždyť píšu, že bych to jak oni uhrát nezvládl:) ale teoretickou stránku grepu mám zmáklou(když ne tu praktickou) a ta říká,že to není taková kravina, jak všichni píšete.. Jen mi přijde směšné psát, že to tak načasovat nešlo...

A nevím, proč to tu vytahuješ, když jsme spolu ani nepřišli do kontaktu (nebo ano, ale asi na tři dny:)) Mrzí mě, že hned musíš ostatní ponižovat - já nic proti nikomu nepsal...:)) Tak si svoje poznámky strč víš kam a zkus použít nějaký normální protiargument. Páč vytahovat neschopnost ostatních je tak trochu zoufale:), chápu, kdybych psal takove kraviny ja, ale takhle? To, že někdo není dobrý sportovec...je tlustý, malý, pomalý, slabý atd. taky neznamená, že sportu nesmí ani trochu rozumět:) Díky.

Jo a ještě jedna věc...řekni mi, kdy jsem dostal ban za multiucet - když nam koncici hráč leader1000 poslal heslo s tím, že se už neukáže a já jen zkontroloval, jestli poslal správné? Noták....to se můžeš zeptat Arciho, ktery celou věc i ban a následnou rozebírku účtu, pro který jsme hledali náhradníka, zavinil...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13025

Guest
Vždyť píšu, že bych to jak oni uhrát nezvládl:) ale teoretickou stránku grepu mám zmáklou(když ne tu praktickou) a ta říká,že to není taková kravina, jak všichni píšete.. Jen mi přijde směšné psát, že to tak načasovat nešlo...

A nevím, proč to tu vytahuješ, když jsme spolu ani nepřišli do kontaktu (nebo ano, ale asi na tři dny:)) Mrzí mě, že hned musíš ostatní ponižovat - já nic proti nikomu nepsal...:)) Tak si svoje poznámky strč víš kam a zkus použít nějaký normální protiargument. Páč vytahovat neschopnost ostatních je tak trochu zoufale:), chápu, kdybych psal takove kraviny ja, ale takhle? To, že někdo není dobrý sportovec...je tlustý, malý, pomalý, slabý atd. taky neznamená, že sportu nesmí ani trochu rozumět:) Díky.

Jo a ještě jedna věc...řekni mi, kdy jsem dostal ban za multiucet - když nam koncici hráč leader1000 poslal heslo s tím, že se už neukáže a já jen zkontroloval, jestli poslal správné? Noták....to se můžeš zeptat Arciho, ktery celou věc i ban a následnou rozebírku účtu, pro který jsme hledali náhradníka, zavinil...

Pokud vím, tak je takovéto předávání účtů zakázáno, takže ano, porušil jsi pravidla a že jsi tam byl pouze chvíli, to už je jen tvoje slovo :)
A myslím, že má každý rád, takové teoretiky, kteří rozumí naprosto všemu a ve výsledku nic neumí. Popovídej si s Thassosem, budete si rozumět :)
 

DeletedUser11616

Guest
vy ste jako slepice co jdou po flusu někteří :D :D
lelouchu koukám že o všech víš všechno,já sem egomaniak ale nevím že bych tě od někud znal nebo že bych s tebou hrál někdy
tak podle čeho soudíš vážně nevím a benissse proboha toho si musel asi důkladně studovat vždyt o něm víš co ani sám neví:D...
No jo benisss je celebrita, za to ty jsi kdo?:D...Víš ono tu padlo pár docela rozumných argumentů které si ani nepobral od těch hráču a jediné na co ses zmohl je se do nich navážet ty nulko,doufá že tě potkám na hře budeš mít na co vzpomínat až tě uklidím na hromádku
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 
Nahoru