• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o Delfách

DeletedUser7082

Guest
To je mi novinka .. :) Tak doufám, že Oddanost bude stát při mě i v dalších ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12490

Guest
jj ja ji taky chci fut :D . jo a má tu o mě zájem neaká schopná aliance plná nadupaqných hráčů nebaví mě hrát z amatérama :D . kdyžtak dejte vědět díky . Koksa
 

DeletedUser

Guest
Všechno v pořádku? Všechno běží? Všechno vyladěné? Případné potíže se hrou hlaste, pokusíme se je vyřešit.
 

DeletedUser7082

Guest
Vše jede v pořádku .. :)

Jen otázka, tento týden má přijít "Nezlacený event" , bude i na tomhle novém světě ?
 

DeletedUser

Guest
To Vám aktuálně s jistotou neřeknu. Nicméně nově nasazené pravidlo, že na aktivaci události musí být svět starý nejméně 7 dní, by v tomto případě dle mého názoru být aplikováno nemělo, neboť v něm budou naprosto rovné podmínky.
 

DeletedUser7082

Guest
To je docela škoda, těśil jsem se, že bych okusil tuhle událost a zároveň by to dosti popohnalo tenhle svět ku předu a nebyl by rozdíl mezi hráči .. :)
 

DeletedUser12490

Guest
to je fajn to rád čtu taky mě zatím vše šlape jak Švýcarské hodinky
 

DeletedUser7082

Guest
Já nemyslím event, jenž teď končí, ale ten co má být, který je ve stylu nezlacení a nedá se zlatit :)
 

DeletedUser12455

Guest
o to sem pochopil ale podle mně tu nebude to je blbost si myslím kdyby ho tam daly ale nevadilo by mi to :)
 

DeletedUser7082

Guest
Omlouvám se, jestli někoho urazím .. Tohle stojí v profilu aliance, která je 1. na světě s počtem 40 lidí .. Zbytek má 20 a méně .. Dosti mě pobavili
smiley_emoticons_lol.gif



Profil aliance Chaos:

MY sme aliancia CHAOS
Nezalezi na kvantite ale kvalite
 

DeletedUser8979

Guest
Jo,některé aliance by se měli podívat,co tam vlastně píšou..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12490

Guest
pár mě jich pobavilo :D ale co aspon máme díky nim delší životy smích prodlužuje život :D
 

DeletedUser7082

Guest
Dej tomu den - 2, Draci a Dračice je sehraná Parta, to si pamatuji, Kovi tu něco skládá :) tak zas tak chudé to nebude :)
 

DeletedUser10231

Guest
2 draky a dračice mám u sebe takže to by mohla být sranda :D no jako uvidíme, spíš mi přijde že je tu hrozně málo lidí.
 

DeletedUser10231

Guest
Co se lidí týče mám pocit jak bych to hrál poprve, vůbec nikoho neznám, hrozný pocit :(
 

DeletedUser10231

Guest
grepostats si mne taky nepamatuje to snad ne... :D jako na grepostats se neuchovávají statistiky o hráčích co skončili?
 
Nahoru