• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Imbros

Na tomto světě je aktivní bonus, který zkracuje dobu výstavby ohnivých lodí o 30 %. Díky tomu jsou hotové stejně rychle jako birémy. Využíváte toho? Má to na vaši taktiku nějaký dopad? :cool:
vypadá to tak, že budeme pomáhat nepřátelům s čištěním jejich chrámů, protože za chvíli budou všechny naše prázdný :)
 
@Thasoss prosimtě dnes byl dobyt chrám který dává 15% na rychlost cesty .. to se ovšem v okénku příkazu neodecita ukazuje to dopad klasický a až po odeslání si to odečte 15% z času cesty. Sorry ale to je nepoužitelné na úplně cokoliv abych při časování ješte počítal někde bokem na kalkulačce 15%
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, jak se to chová v jiném prohlížeči, který obvykle nepoužíváš (tzn. nehrozí, že by to bylo starými daty v cache)? Pozoruješ to na počítači anebo v appce? Když to k tomu dodáš ještě nějaký screenshot, bude to značka ideál. Děkuji!
 
Ahoj, jak se to chová v jiném prohlížeči, který obvykle nepoužíváš (tzn. nehrozí, že by to bylo starými daty v cache)? Pozoruješ to na počítači anebo v appce? Když to k tomu dodáš ještě nějaký screenshot, bude to značka ideál. Děkuji!
Ahoj, nefunguje to na počitači, a taktiež rovnaké výsledky sú aj po odoslaní útoku v aplikácii.
 
Zkoušel jsem jenom v apce solto na PC .. zkusím ti něco nascreenovat..
PC ti nedodam nemám k němu přístup momentálně
 

Thasoss

Grepolis tým
Zatím k tomu nic nového nemáme, omlouvám se. Nemůžu v tomto ohledu slíbit rychlou reakci. Nedostává se lidské kapacity. :(
 
Thassi nic proti tobě ani většině českého supportu jste super ale můžete ty němce nakopat trochu? Rád bych si časoval na olymp a i těch 15% by se mi hodilo jelikož je daleko ale pořád žádná změna :)

Tak našel jsem si cestu přes mocný excel jenom by mě zajímalo proč musím čas nabídnutý hrou násobit 0,8705 abych dostal čas na který mi to systém hodí a ne 0,85 jak jsem prvotně předpokládal při 15% zrychlení
 
Naposledy upraveno:
Nahoru