• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Hromadné zveřejňování výsledků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5567

Guest
Myslím, že je to tak jasné a jednoduché, že se vykašlu na vzor :)

Blabla: Když útočíte/bráníte se a chce se podělit o tom jak to vypadalo s někým nebo na foru, najdete výpis, zkopírujete kód a dáte kam potřebujete. V případě, že těch akcí je ale víc a zveřejňujete větší množství výpisů, stane se to otravným a časově poměrně náročným.

Proto navrhuji, aby se přiadla možnost zveřejnit všechny (zaškrtnuté) výpisy jedním klikem. Čili vyberu které chci (stejně jako když něco se správcem přesunujete/mažete), dám zvěřejnit, vyhodí mi to jeden kód, pod kterým se zveřejní všechny označené výpisy najednou a voalá...


Bude to zas trochu víc userfriendly


Děkuji za pozornost
 

DeletedUser7382

Guest
Ty myslíš hlášení z bojů ? :) To nevím, jestli to bude možné dát do jednoho BB-kódu, minimálně by byl dost dlouhý. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak by byl dost dlouhý, no a co? Když třeba publikuješ 50 reportů, tak to je také dlouhé a k tomu i časově náročné =) Jsem pro
 

DeletedUser5567

Guest
Já nevím jak se bb kódy generují, ale předpokládám, že by se to dalo udělat, že by jeden kód odkázal na ty ostatní hlášení (čili by v tom kódu byla zakódovaná fce volání těch potřebných vypisů). Ale to je technická stránka věci, která se mě netýká a nevyznám se v ní.
 

DeletedUser7382

Guest
No, doufám, že by ten BB-kód dokázal ta hlášení seřadit časově. :p Jinak souhlasím, zajímavý nápad. :)
 

DeletedUser75

Guest
Neréálné, tento systém nebude navržen.
Lock a přesun.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru