• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Golgi

    mu chybí že není středem pozornosti :D Jinak GG tučniaci :) zas někdy
  2. Diskuze Ze světa Golgi

    Zajímat určitě ano :) Já jsem mu říkal ať mi napíše sz :) ale on ještě nic :)
  3. Diskuze Ze světa Golgi

    To beru tak se domluvime v sz :)
  4. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak určitě :) Ano nemám je rád :) Dobře tak mi do osobky napiš adresu kdyžtak :) No vidíš já dal na jeho slovo že bude aktivní :) a že bude hrát na 100% bohužel :)
  5. Diskuze Ze světa Golgi

    Budu protože emopy neměl dovoleno sednout :) takže jste to porušili vy protože jste byly hungry :) Ale evidentně každý fízl má v palici vyhoukano a umí tvrdit jen svoji věc ze je pravda :) Rád bych tě potkal osobně jestli jsi tak hustej i z očí do očí :) Mě psal jestli mu dam šanci aby na...
  6. Diskuze Ze světa Golgi

    V čem konkrétně ? :)
  7. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak to se asi učitě pleteš začal jsem když ste začali vy ;) A když bych nepříteli nikdy pravdu nesdělím :) takže ano mužů protebe byt lhář tož asi vše Ponaučení pro příště už mám :)
  8. Diskuze Ze světa Golgi

    Můžeš mi je klidně přivést děkuji ;) Je to takové nepsané pravidlo ale to některým jedincům stále nedochází. To víš když říkal že nic nepotřebuje ze to má ošefované :) a pak tohle neuděláš nic. Je to jen ponaučení pro příště ;)
  9. Diskuze Ze světa Golgi

    Rly se taháš za triko když jezdíte v NB ? Byt tebou jdu se zahrabat metr pod zem a dělám že nejsem :)
  10. Diskuze Ze světa Golgi

    Tak necháme se překvapit a uvidíme :)
  11. Diskuze Ze světa Golgi

    To by bylo fajn docela by mě to zajímalo A myslím si že nebudu jedniný :)
  12. Diskuze Ze světa Golgi

    Já jsem zvědavý jak to dopadne. Co tučňáci stíháte ?? :p
Nahoru