• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Ze světa Emporion

    seale, ale já psal o té jedné akci.. kde to bylo 6-7 měst .. což mám pravdu, ukázal jsi statistiku celého týdne.. :d kterou jsem ještě jednou opět pro tebe vyzdvihnul :) a ještě jednou a naposledy - chápeš, že já jsem sem nepřišel vyhrát, nebo cokoliv jiného ? :D ani jsem neměl pořádně čas...
  2. Diskuze Ze světa Emporion

    tak a ted bys byl tak hodný a hodil nám sem tabulku kolik jsme vám sebrali měst my? nebo to raději ukazovat nebudeme ? :O) každopadně tohle je těch tvých desítek a desítek měst ? hoď nám sem pak pls tu akci, kde jsi sám ztratil města.. a milda před tím ztratil tak 10-15... na to že to byla akce...
  3. Diskuze Ze světa Emporion

    jenže seale... já hodnotím ty psolední 2 měsíce co jsem byl na světě - jestli jste kotatum toho prvního čtvrt roku, vzali těch desítek a desítek měst co tady vypisuješ ( ačkoliv to bude pravděpodobně další tvoje nenápadná lež) -to už nevím, ani to zjišťovat nebudu, protože ještě jednou...
  4. Diskuze Ze světa Emporion

    Nazdar všichni, Gratulace Heroes, Heroes I, Neználci, ploutvožravci a dalším, co se podíleli na výhře Tuleňů, tím - že jim vystavěli/ dobyli a předali města... budu hodnotit jen ty 2 měsíce co jsem se na svět přihlásil ( první 3 měsíce hodnotit vůbec nebudu, páč jsem na světě nebyl) Svět budu...
  5. Diskuze Ze světa Dimale

    škoda, že se nespustilo o měsíc dříve - jinak bychom hráli také... čekat další měsíc na spuštění vzpoury se nám už ale nechtělo a tak dohrajeme rozehrané dobývání.. alespoň dostanou příležitost i jiní, vytvořit konkurenceschopnou ali.. zatím to moc ale nevypadá ..
  6. Diskuze Ze světa Dimale

    asi tak.. zlato ti pomůže tak první 2-3 týdny na sloty - pak už je to o tom, kolik tomu věnuješ času ..
  7. Diskuze Diskuze světa Carphi

    No nevím nevím, nezanedbatelně více ? však poslední světy až na zancle, který je mrtvý, možná taky tím, že je zde rychlost jen 2 .. jsou vzpoury z mého pohledu stejně hrané ( nebo i více hranější) než dovývka .. posuzuji, jako hráč, kterej se účastnil ( jako pozorovatel) posledních světů...
  8. Diskuze Diskuze světa Berytos

    Doufám, že nám na říjen připraví podobné nastavení.. moc pěkné.
  9. Diskuze Diskuze světa Nysa

    Jak to myslíš v přesile ? :D Však lama team a alpaka tvořila polovinu světa - celý sever byl víceméně váš.. Pohodáři se dělili o území na jihu s Rytíři. To, že lamy brali ostatní aliance pod sebe do alpaky ( tím myslím i vás Slováky co tam hráli pod svojí vlastní ali..) a tím si vytvořili...
  10. Diskuze Nový svět 2022

    Rychlost 4 rychlost jednotek 4 rychlost obchodu 5 bez morálky
Nahoru