• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Diskuze Diskuze světa Nysa

    tak můžem... do první krve... budu to sledovat...
  2. Diskuze Diskuze světa Nysa

    nechtěl jsem se k tomuto světu vůbec vyjadřovat, ale poté co mi chodí zprávy od lam a když čtu profily některých lamek musím sem něco napsat... všechny lamy a alpaky se podle těchto indicíí narodily ve znamení ,,ublíženců,,
  3. Diskuze Diskuze světa Rizinia

    Jestli jsi měl kdy nějakej přehled tak to bude už sákryš let... možná když jsme spolu hráli na Achilovi... a to je víc jak 3 léta...:cool:
  4. Diskuze Diskuze světa Rizinia

    bééééé ... lepší ?
  5. Diskuze světa Nicaea

    ano Lůďo.... v Polsku je to levnější....jedině se od Vás učit jak to zlé poslat do ČR....máslem na hlavě počínaje a kuřecíma mozečkama konče... :D
  6. Diskuze světa Nicaea

    neumíš česky tak se na to ........:cool:
  7. Diskuze světa Nicaea

    škoda, že Ti nerozumím Ludvíčku... tvá čeština je bohužel špatná jako Tvoje nejspíš podvodná hra... ;)
  8. Diskuze světa Nicaea

    jak to tady čtu tak Ludwig von Poland má dvojdomek s Beniss... možná jsou příbuzní...pláčou úplně stejně....:p
  9. Diskuze světa Nicaea

    proto píšu Benissovy...nou koment... ;)
  10. Diskuze světa Nicaea

    Já jsem taky jen slon..... nic víc.... dělám co můžu a zjevně ani já Ti Frogu nepomůžu...:cool: pro Bennis...... jedu na slušným stroji s připojením na kablík s nej netem u nás... a stejně ze mě nebude takovej ,,machr,, jak jsi se chlubil.... takže zbytečný koment....nejspíš nemám tak hbitý...
  11. Diskuze světa Nicaea

    No co se týče Benisse, nevím kolika městy disponoval, když to časoval, ale jeho podvod smrdí až sem ke mě domů..... když ničím tak už jen tím kecem o rychlým internetu ,rychlém PC a nejvíc mě dostaly Ty jeho ,,hbité prsty,, ....:D řekl bych ...už dávno ho měl někdo nahlásit!! ... ale proč...
  12. Diskuze světa Nicaea

    No čtu zde o časování.... hraji od světa alfa a myslím, že co se týká časování ,,byl jsem prý top 1,, ale to co se děje nyní na tomto světě ze strany poláků to je masakr a nevěřím, že to takto jak to předvádí kolonizaci za kolonizací je možné.... jednotlivý hráči bombardují screeny INNO a...
Nahoru