• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Diskuze světa Byllis

DeletedUser12811

Guest
zde dodatek k zavřenému vedlejšímu vláknu ....z tohoto jsem vycházel a asi jsem nebyl jediný :) snad tedy divy ,nebo dominance budou přidány co nejdřív :)

Jak jsem již psala v jiném postu, vzpoura se plánuje. Bohužel, letos ještě implementována do hry nebude. Samozřejmě se může info změnit a hráče budeme informovat v předstihu. Momentálně běží světy s Olympem, ale vrátí se zpět i Dominance a Divy.
 

DeletedUser10018

Guest
vždyť je to jedno s tím dobýváním nebo vzpourou máte si oblíbit oboje a máte klid :)
nejdůležitější pro mně je rychlost a ta je super i když 3 města od začátku mně moc nebaví, ale aspoň nebude tak velký problém s morálkou, když už tu je:D
 

Thasoss

Grepolis tým
vždyť je to jedno s tím dobýváním nebo vzpourou máte si oblíbit oboje a máte klid :)
nejdůležitější pro mně je rychlost a ta je super i když 3 města od začátku mně moc nebaví, ale aspoň nebude tak velký problém s morálkou, když už tu je:D
zacinat s nekolika mesty je vzdycky opruz protoze nemuzes 100% ovlivnit svuj smer expanze... jsem rad ze v serii total war to tam uz pred par roky pochopili a spawn je s jednim sidlem... pro novacka tohle musi byt sok :) celkove nastaveni svetu za posledni dva tri roky posila novacky uplne do... pryc :) zacinat se hrou dnes a ne pred 10 lety (to to leti) tak s ni uprimne po par dnech prastim :D stara komunita se uzavrela do sebe a nikdo s ni zvenci nekomunikuje... je to desive :)
 
je vyslanec bohu myticka jednotka?
je
zacinat s nekolika mesty je vzdycky opruz protoze nemuzes 100% ovlivnit svuj smer expanze... jsem rad ze v serii total war to tam uz pred par roky pochopili a spawn je s jednim sidlem... pro novacka tohle musi byt sok :) celkove nastaveni svetu za posledni dva tri roky posila novacky uplne do... pryc :) zacinat se hrou dnes a ne pred 10 lety (to to leti) tak s ni uprimne po par dnech prastim :D stara komunita se uzavrela do sebe a nikdo s ni zvenci nekomunikuje... je to desive :)
Jo, to je tak všude, ještě horší ale je, když se tak chová tvůrce, tý hry, buďme rádi aspoň za tohle :D
 
Nahoru