• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

Thasoss

Grepolis tým
Bylo by o Thasosse férové, aby se této debaty vzdal a nikterak nezasahoval a nepřispíval. Jako bývalý hráč Fénixu je pouze jednostranný. Tudíž pokud si thasosy férový, nechej to na ostatních moderátorech a nikterak do této debaty nezasahuj!
Vy si tu ale take melete svou... jste snad nezaujati?

Michal: odpoved na to uz mas jakou dobu.
 

DeletedUser

Guest
kdo smazal příspěvek nebo upravil vidí jen moderátor, pokud jsme někde nahradili slovo, těžko v záplavě si vzpomenem přesně, jaké a ví to jen ten co text upravil.

hlavní moderátor hry pište klasickou soukromou zprávou Pythón hl. moderátor fóra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
Já Ti ho ani předtím nesmazal... přišel jsem až teď, není mým krédem tu být o půlnoci. Takže se klidni... a za další- salupos má pravdu-emaily bys neměl zveřejňovat. Další věc: nikde se nedočtu, že toto dělá Fénix, ale dočtu se tam, že úplatek nabízí pouze jeden hráč z Fénixe. Což je celkem obrovský rozdíl.
Jinak další fakt je ten, že Plague odmítá pustit aktivní hráče k Fénixovi, kde by pod jednou střechou dostavili divy a poté se vrátili zpět-všichni by vydělali.
A nebylo by také na škodu házet vaší neschopnost na mé členství v Týmu, že ano Hanibale? S nikým z Fénixů jsem po odchodu nepromluvil, akorát jsem teď nedávno popsal pár řádek ze Stormem, kde jsem mu posílal odkazy na přeložený DevBlog a upozornil ho na několik schválených skriptů a zda-li to vyvěsí u Fénixe na fóru, to už je jen na něm.
pokud si pamatuješ Thassosi, tak mezi oběma aliancemi bylo dřív spojko, které Storm vypověděl, s tím že chcete vyhrát a postavit všechny divy.. nechápu, proč bychom se měli teď spojovat dohromady?? já ani většina lidí od nás z aliance to pro nějakou korunku nehraje! a věř mi, že jsem hrdý na to že se nám podařilo postavit byť jen ty dva divy do konce a pořád jsou naše..pokud o ně přijdem jinak jak bojovou cestou, to bohužel neovlivním, ale nechápu jak bymohlo někoho takové vítězství těšit...:(??
 

Thasoss

Grepolis tým
Hele, bota nechame suppum, ok? Bud podezreni na nej vyvrati nebo... kazdy mame svuj nazor, kazdy se priklani k jinemu taboru. Slucko na chvili melo pouze dat obema stranam korunu.
 

DeletedUser

Guest
lidi, teď ho oslovujete, on odpoví, vy ho zde nechcete a zas je zle :)
Jinak má aliance na epsilonu měla 4 divy, těšilo mne, že je máme, než nám nečekaně zešedl hráč u divu, smazal účet, všechny města jsme získali, poslední trvalo nějaký ten pátek, vlezl tam betonový hráč, ale získali jsme ho :)
 

DeletedUser10127

Guest
Hele, bota nechame suppum, ok? Bud podezreni na nej vyvrati nebo... kazdy mame svuj nazor, kazdy se priklani k jinemu taboru. Slucko na chvili melo pouze dat obema stranam korunu.
pokud sis nevšiml, já o žádném botovi nepíšu, psal jsem o tom, že o žádné slučování nestojíme..:) a o korunku stojí jedině Fénixové, a jak se ukázalo tak to nechcou zadarmo...
 

DeletedUser9072

Guest
Můj příspěvek v noci smazal jakýsi Hyndaér s tímto odůvodněním:

příspěvek
Zdravím Tě,
příspěvek v témau kavárna světa Iota ti mažu.
Je to z důvodu, že tam zvěřejňuješ to, jak si píšeš s hráčem i přes to, že to nepovolil.

Děkuji za pochopení.



Hyndaére, příště se toho hráče, co mi nabízí úplatek zeptám, jestli to mohu zveřejnit. Děkuji za radu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ten to moderátor tu není a vy viníte thaosse, asi Hyndaér uznal příspěvek za nevhodný, nebyly tam taky emailové adresy ? třeba se mu v noci nechtělo to upravovat
 

DeletedUser

Guest
lidi, teď ho oslovujete, on odpoví, vy ho zde nechcete a zas je zle :)
Jinak má aliance na epsilonu měla 4 divy, těšilo mne, že je máme, než nám nečekaně zešedl hráč u divu, smazal účet, všechny města jsme získali, poslední trvalo nějaký ten pátek, vlezl tam betonový hráč, ale získali jsme ho :)
Máš pravdu, nikdo už by tu neměl oslovovat Thasosse, pokud ho tu nechceme. Zároveň on by neměl nikterak do této diskuse zasahovat, jakožto bývalý Fénix. Je to jako v reálu, pokud třeba v soudnictví je jakkoliv spojen s jakoukoliv stranou sporu, musí se ihned vzdát všech aktivit.

S tím vaším světem, velká gratulace. A o to nám v této hře jde také, dohrát ji čestně a né se snažit získat korunku uplácením jiných hráčů!., je to hra a u toho by to mělo zůstat a né někomu nabízet 10 000Kč, za to že přejde k Fénixům, to je do nebe volající. O tomto je tato diskuze a všichni z Plague jsou naštvaní. Snad Suport najde človíčka který podle našeho názoru hrál za Mirainha z Fénixů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Třeba se mu to v noci nechtělo upravovat???
Tak snad máte nějakou pracovní dobu....střídáte se...co já vím...... Prostě, když za tím sedím a chci tu práci dělat-tak snad zodpovědně....
 

DeletedUser

Guest
to mohla být jen solo akce jednoho hráče, jeho aliance o tom nemusí vědět a co ho k tomu vedlo, kdo ví .
odbočuji mám jít k zubaři a celkem výpláznu 3 tisíce, mne se to zdá na dnešní dobu dost, představa, že někdo chce vlastně do hry investovat 3X tolik, neumím si představit proč :)

Hudyna : už vidím, kdo se hlásí na noční koukání do fóra, mne by doma roztrhli v noci klepat do notebooku :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kamile: jj, přesně tak..souhlas

Salupos: tak to má nechat na ráno :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
to mohla být jen solo akce jednoho hráče, jeho aliance o tom nemusí vědět a co ho k tomu vedlo, kdo ví .
odbočuji mám jít k zubaři a celkem výpláznu 3 tisíce, mne se to zdá na dnešní dobu dost, představa, že někdo chce vlastně do hry investovat 3X tolik, neumím si představit proč :)

Hudyna : už vidím, kdo se hlásí na noční koukání do fóra, mne by doma roztrhli v noci klepat do notebooku :)
vidíš, kdyby jsi byl u Plague, mohl jsi mít tři korunky od "neznámého sponzora" ..:)
 

DeletedUser9072

Guest
ten to moderátor tu není a vy viníte thaosse, asi Hyndaér uznal příspěvek za nevhodný, nebyly tam taky emailové adresy ? třeba se mu v noci nechtělo to upravovat

Ano, vinil jsem Thasosse a tímto se mu za to omlouvám. To ovšem nic nemění na tom, že moderování nezvládá, vyhrožuje ,promazává a upravuje příspěvky k obrazu svému.
 

DeletedUser

Guest
nemohl já jsem holka, tak bych tam byl nemohla :)
neměli jsme žádnou, měli ji cassus oni ty divy postavili první, my jím je vzali, útoky nás bavili více než běhání po trhu .)

Hanibal : zase jsme tam, kde nechceme, řešení moderátora, též dělám totéž co on :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Koukni na datum prispevku a muj nastup do funkce... a Kamile, me byvale clenstvi o Fenixe neco ohrozuje?
 

DeletedUser

Guest
jenom se zeptal, mohl třeba se optat na obě strany. Nehodnoťme každé slovo, ještě začnete hodnotit mne a uteču :p
 
Nahoru